Радивилів: З нагоди Дня захисника України

Урочистості, присвячені українським воїнам-захисникам, відбулись у Радивилові. У залі місцевого кінотеатру імені П.Стрижака зібрались жителі міста, а також земляки, які зі зброєю в руках відстоювали суверенітет нашої держави, її територіальну цілісність.

Після виконання Державного Гімну України теплі слова подяки за мужність та героїзм під час виконання бойових завдань воїнам-захисникам адресував Радивилівський міський голова Микола Карапетян.На його прохання присутні в залі вшанували пам’ять загиблих на полі бою щемною хвилиною мовчання.

Серед тих, кого не дочекалися додому рідні, – і двоє радивилівських юнаків – це Ігор Черняк та Владислав Шемуровський. Міський голова зауважив, що на урочистому зібранні присутні матері обох загиблих воїнів. На знак поваги за те, що виховали справжніх Героїв, вручив розчуленим жінкам квіти.

За виявлені героїзм і мужність під час виконання військового обов’язку та з нагоди Дня захисника України почесними грамотами міської ради було нагороджено жителів громади – учасників бойових дій у зоні АТО. Тим, хто ризикував своїм життям, ставши на захист Батьківщини, кращі творчі колективи міста присвятили вітальний концерт.

Наталія Янчин. Фото – на сторінці авторки у Фейсбуці.

Матері Героїв України

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.