Радивилів: З нагоди Міжнародного дня музики

Викладачі Радивилівської дитячої школи мистецтв імені Германа Жуковського запросили на чудовий концерт-вітання під відкритим небом з нагоди Міжнародного дня музики. Своїм талантом вони продемонстрували на загал, якою дивовижною буває мова нот і мелодій!

1 жовтня — Міжнародний день музики. Його почали відзначати за рішенням ЮНЕСКО з 1975 року. Одним з ініціаторів свята був чи не найвизначніший композитор XX століття Дмитро Шостакович. Цей день святкується щорічно у всьому світі великими концертними програмами, за участю кращих артистів і художніх колективів. Цього дня звучать твори, що увійшли до скарбниці світової культури .

У вівторок обідньої пори гучно лунала музика і на центральній площі Радивилова. Тут зібрались ті, хто любить музику і присвятив їй усе своє життя, хто створює музику і дарує її людям або просто слухає . Старання викладачів школи мистецтв знайшло відображення у яскравій палітрі концертної програми: у виконанні досвідчених музикантів прозвучали українські народні пісні, твори класиків, а також кращі мелодії сучасності.
З творчими вітаннями на головній сцені міста виступив фаворит радивилівських меломанів – інструментальний ансамбль викладачів школи мистецтв, який відзначає 30-річчя з дня заснування. Його художній керівник Олександр Борейчук вкладає частинку свого серця в його життя і заразом – максимум творчих зусиль та майстерності, щоб утримати високий виконавський рівень колективу, урізноманітнити його репертуар цікавими музновинками.

Наталія Янчин. (Зі сторінки у Фейсбуці).

Тарас Грушівський

кореспондент

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.