Радивилів: З нагоди свята – Дня Державного прапора України

У центрі міста Радивилова урочисто замайорів жовто-блакитний стяг. Почуття шани, любові та гордості до української символіки, під якою ось уже 30 років утверджується наша суверенна і незалежна держава, об’єднали на центральному майдані радивилівську громаду.

З вітальним словом у святковий День Державного прапора України напередодні 30-ї річниці її незалежності перед учасниками урочистої події виступив Радивилівський міський голова Микола Карапетян. Він зауважив: коли звучить Державний Гімн та підіймається Державний Прапор, кожного з нас охоплює глибоке почуття гордості за свою країну. Саме це допомагає пройнятися любов’ю до рідної землі та працювати на благо України, на благо свого міста чи села, в якому проживаємо.

До відзначення найбільших національних свят у Радивилівській територіальній громаді цьогоріч долучилися почесні гості – делегація із ґміни Нове Республіки Польща на чолі із бурмістром Чеславом Волінскі.

Після урочистої церемонії підняття Державного Прапора України відбулось покладання квітів до пам’ятників та пам’ятних знаків борцям за українську Незалежність. Керівники територіальної громади, представники польської делегації, в супроводі працівників Радивилівського відділення поліції №2 Дубенського районного відділу поліції, а також працівників Радивилівського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, представники громадськості міста вшанували безсмертний подвиг тих, хто відстоював право нашої держави бути самостійною та суверенною на карті світу. (З сайту громади. Фото Н.Янчин).

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.