Радивилів з висоти пташиного польоту

Бажання подивитися на Радивилів з висоти пташиного польоту виявилося можливим лише після появи квадрокоптерів (дронів) – маленьких літальних апаратів з чотирма пропелерами, причому оснащених фотовідеокамерами.

Щоправда, перші знімки Радивилова з висоти робили бродівські вертолітники, затим опублікували свої фото колишні радивилівці Олександр Курсик (фотографував з літака) і Сергій Никифоров (він має власний невеликий вертоліт). Значно цікавішими і якіснішими виявилися зйомки, що їх проводили з допомогою дронів Тарас Підгірняк, Арсеній Бортник, Олексій Кухарук. Ці фотовідеоматеріали можна знайти в соцмережах.

А нещодавно на хостинг Ютуб (YOUTUBE) виклав своє 6-хвилинне відео київський блогер Максим Мельничук, який побував у Радивилові проїздом. У його доробку є відеосюжети й про Броди, Дубно, Здолбунів…

Від імені Інтернет-видання «Радивилів.info», де я виконую обов’язки редактора, написав відгук:

«Прекрасно знято. У Радивилові кілька чоловік уже бралися за такого роду фотовідеосюжет, але виходило вельми фрагментарно. А у Вас представлене наше містечко, принаймні центральна його частина, в різних цікавих ракурсах».

Максим Мельничук відгукнувся: «Радивилів.info, дякую, заїхав по дорозі до Львова переночувати у готелі – і не пожалкував: центральна площа та пішохідна вулиця, що поряд – досить затишні та атмосферні. Удачі Вашому містечку та людям, котрі мешкають у ньому».

Тим, хто ще не подивився це відео, дуже раджу знайти його на згаданому хостингу – називається воно так, як ця замітка: «Радивилів з висоти пташиного польоту».

Володимир ЯЩУК.

Радивилів

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.