Радивилів за надзвичайної ситуації у зв’язку з небезпекою COVID-19

Радивилів і Радивилівщина упродовж наступного місяця житимуть у режимі надзвичайної ситуації. Адже 25 березня уряд продовжив карантин до 24 квітня і ввів режим надзвичайної ситуації на території всієї України. Кабмін постановив:

– належним чином облаштувати КПП в зонах надзвичайної ситуації з обов’язковим санітарним оглядом громадян та пропуском лише після медичного огляду осіб та дезінфекції транспортних засобів;

-залучити до роботи на цих пунктах працівників та технічні засоби МОЗ, Нацполіції, Нацгвардії, ДСНС, Держпроспоживслужби;

-усі приміщення, дороги та тротуари мають проходити ретельну дезінфекцію;

-надавати допомогу малозахищеним верствам населення із залученням працівників соціальних служб, громадських і волонтерських організацій до надання допомоги.

Усі заклади освіти, незалежно від форми власності та сфери управління, мають продовжити карантинні заходи до 24 квітня. Також передбачаються зміни у проведенні пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

24 квітня Рівненщина отримала медичні засоби та тести двох видів, які прибули в Україну. Зокрема, понад 1800 ПЛР тестів, 5000 експрес-тестів і захисні засоби. 5000 експрес-тестів розподілені між 27 лікувально-профілактичними закладами області. Найбільша кількість передбачена для потреб Рівненської ЦМЛ (1000 шт.) та Сарненської ЦРЛ (500 шт.), які є госпітальними базами лікування COVID-19. На Радивилівську лікарню виділено 60 експрес-тестів. Якщо експрес-тест виявив у людини COVID-19, лікарі повинні будуть взяти додатковий зразок для його підтвердження в лабораторії за допомогою тесту на ПЛР.

Респіратори та костюми захисту будуть направлені для медиків швидкої допомоги у райони області.

У Радивилові цілодобово працює аптека ТзОВ «Лідер-Захід» – Аптека №65 – вул. Почаївська, 51 (біля лікарні). Крім того, в Радивилові є інші аптеки – в центрі міста їх 6.

Встановлено блокпост на трасі Київ – Чоп у Радивилівському районі, ще три – на території області.

Комендантська година буде вводитися по мірі тієї ситуації, яку ми будемо бачити. На сьогоднішній день немає потреби цього робити. Якщо завтра буде питання і взагалі проблематика буде погіршуватися – то буде і збільшення блок-постів і комендантська година, пояснили в Рівненській ОДА.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.