Радивилів: Завершується навчальний рік в умовах війни

Як завершуватиметься навчальий рік у закладах загальної середньої освіти Радивилівської територіальної громади Дубенського району.

Навчальні заняття триватимуть до 07 червня 2022 року. Державна підсумкова атестація у 4, 9, 11 класах скасована. Оцінки за семестр можуть визначатися за підсумками поточного, тематичного оцінювання, у вигляді письмової контрольної роботи, онлайн-тестування, діагностичної роботи, усної співбесіди тощо, залежно від ситуації, у яку потрапив здобувач освіти. З музичного та образотворчого мистецтва, фізичної культури можна отримати оцінки за підсумками здобуття освіти відповідної кваліфікації у закладах позашкільної освіти (У Радивилівській ТГ – це будинок школяра, дитячо-юнацька спортивна школа, школа мистецтв).

Учні 1 – 10 класів можуть бути не переведені до наступного класу тільки за заявою батьків.

А це стосується учнів закладів загальної середньої освіти Радивилівської ТГ із числа внутрішньо переміщених осіб.

Усі оцінки, отримані учнями у закладах освіти, звідки вони прибули, будуть враховані у семестровому та річному оцінюванні на підставі інформаційних довідок із закладів, де навчалися; можна представляти електронні щоденники у разі їх наявності. Якщо з об’єктивних причин поточних та інших оцінок не буде, для учнів 5 – 8, 10 класів можна у свідоцтвах досягнень (табелях) проводити оцінювання записом «зараховано».

Річне оцінювання може, у разі відсутності необхідних оцінок, проводитись тільки за результатами ІІ семестру, або за результатами І семестру і поточного оцінювання у ІІ семестрі;

У разі відсутності оцінювання можна до 01.09.2022 пройти річне оцінювання у закладі, до якого учень зарахований.

Претенденти на медалі можуть їх отримати на підставі річного оцінювання за 11 клас, без урахування семестрового оцінювання.

Замовлення документів про освіту можуть проводити і заклади, де зараз учні навчаються, і ті заклади, у яких навчалися до початку війни;

Якщо реєстрація на ЗНО відбулася у попередньому закладі, знову реєструватись не потрібно.

***

ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ У 2022 РОЦІ відбудеться у спрощеному форматі.

Такі зміни вже затвердила Верховна Рада України.

Реєстрація на ЗНО триває до 09.04.2022.

У цьому році ЗНО відбуватиметься у формі національного мультипредметного тесту (НМТ) ー для вступу для здобуття вищої освіти на основі повної загальної середньої освіти на всі спеціальності (бюджетні місця);

НМТ міститиме завдання з:

  • української мови;
  • математики;
  • історії України.

За виконання кожної складової тесту учасник після завершення тестування отримає окремий результат.

Завдання НМТ відповідатимуть змісту програм ЗНО з навчальних предметів і будуть аналогічними до використовуваних у ЗНО.

НМТ можна буде пройти і в країнах Східної Європи.

Зовнішнє незалежне оцінювання цього року відбудеться у спрощеному форматі. Відповідні зміни вже затвердила Верховна Рада України.

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.