Радивилівець організував мотокрос біля Бродів

У Бродівському районі, на південній околиці села Дітківці, за 10 км від Радивилова, відбулися мотоциклетні перегони. У мотокросі взяли участь спортсмени із Львівської, Рівненської, Волинської, Тернопільської, Хмельницької, Івано-Франківської та Закарпатської областей.

Як зазначив організатор заходу Петро Парніцький з Радивилова, серед учасників цих особистих змагань – досвідчені мотогонщики, чемпіони України Станіслав Огородник, Андрій Миханьков, Назар Парніцький та інші призери різних чемпіонатів з мотокросу.

Також Петро Парніцький наголосив, що нинішній мотокрос у Бродівському районі організовано з метою відродження мототраси біля села Дітківці. Адже останні змагання з мотоциклетних перегонів тут відбувалися ще за радянських часів – у 1988 році. «Традиції потрібно відновлювати і дітей треба заохочувати до мотоспорту», – сказав Петро Парніцький.

Мотокрос на Бродівщині відбувся за підтримки одного із кандидатів у народні депутати, що висувається по 119 виборчому округу. Під час мотозаходу всіх уболівальників та гостей частували козацьким кулішем.

Михайло ШИШКА – http://leopolis.news/one.php?showPost=4075&fbclid=IwAR1BF9IMdvC68HswKTV5a1GjBV7GnP_bGDwoGXyQCIMJqRyaOPXC3_FzF1g

мотокрос, Броди

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.