Радивилівщина: буде три об’єднані громади

Кабінет Міністрів України затвердив перспективний план формування територій громад Рівненської області. Згідно з розпорядженням, у Рівненській області передбачено 64 об’єднані територіальні громади. Перспективний план охоплює 100% території.

– Ми керувалися основним принципом – громада має бути спроможна і здатна забезпечити людей необхідними послугами. На основі затвердженого Плану буде створений майбутній адміністративно-територіальний устрій Рівненщини та відбудуться місцеві вибори, – прокоментував голова Рівненської ОДА В.Коваль.

Консультант Офісу реформ Асоціації міст України на Рівненщині В.Курилас:

– На основі перспективних планів будуть визначати межі адміністративно-територіальних одиниць. Кабмін має право формувати проєктні рішення, які затвердить Верховна Рада в законі про адміністративно-територіальний устрій.

У додатку до закону буде перелік населених пунктів, які ввійдуть до складу ОТГ, перелік самих ОТГ у нових межах районів. Ухвалити цей закон мають до кінця червня, а вже восени планують провести за новим територіальним устроєм місцеві вибори.

Зокрема, до  Радивилівської ОТГ увійдуть Радивилівська, Башарівська, Дружбівська, Немирівська, Підзамчівська, Сестрятинська і Бугаївська територіальні громади, до Крупецької ОТГ – Крупецька, Боратинська, Михайлівська, Ситненська, Рідківська, Хотинська і Теслугівська, до Козинської ОТГ – Козинська, Березинівська, Добриводська, Жовтнева (Нова-Пляшевська), Іващуківська, Пустоіваннівська.

Про це повідомила Рівненська ОДА.

Радивилів, знак

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.