Радивилівщина: інформуємо коротко про різне

У співкординації Радивилівської міської ради та громадського об’єднання волонтерів “Slava Радивилів” на водоймі Перенятинського старостинства зібрались десятки рибалок звідусюди. Риболовецька спільнота також волонтерила для ЗСУ!

Найщедріший “рибальський урожай” за підсумками благодійного турніру на водоймі в Стариках Радивилівської громади зібрав радивилівець Андрій Фомін. Із загальною вагою улову – 6, 110 кг він здобув перше місце. З різницею на один кілограм другу нагороду рибальської зустрічі отримав житель Опарипсів Ананій Додь, на третє місце “нарибалив” Богдан Брикса. Попри мінливий характер погоди, захід, організований для допомоги ЗСУ, відбувся з користю. Всі присутні долучились до благодійного збору коштів для придбання квадрокоптера бійцям на передову.

***

Молодь, яка ініціює зміни, важливі в умовах нашого сьогодення, стала ефективною підтримкою чергової благодійної ініціативи у нашій громаді. За місяці війни, відколи українці нескорено дають відсіч ворогу, свій важливий фронт тримає і міська старшокласниця Віталіна Горопаха. Містяни часто бачать вироби, власноруч створені дівчиною, на різних благодійних заходах та волонтерських проєктах. Усі виручені кошти юна майстриня спрямовує для підтримки ЗСУ.

Віталіна стала учасницею Всеукраїнської школи “Агенти змін”, і її домашня майстерня патріотичних виробів – яскраве свідчення того, що у час боротьби країни за мир та перемогу кожен – воїн!

***

У літньому таборі, організованому при Радивилівському МБК, щодня плануватимуть смачний мікс нових ідей та заходів, аби кожному було цікаво, драйвово, корисно! Команда справжній професіоналів в організаційно-мистецькій роботі надихає табірників пробувати нове, бути самостійними, вміти дружити і створювати яскраві спогади про час, проведений з користю. Тут особлива кожна мить.

Але чи не з найбільшим натхненням діти Радивилівської громади працюють у творчих майстернях, де залюбки виготовляють патріотичні обереги нашим захисникам і залишають свої побажання у яскравих листах та малюнках.

***

У Радивилові відбудеться благодійний концерт Артема Пивоварова на підтримку ЗСУ. Про це повідомляє Радивилівська міська рада. Артист виступить 5 серпня в Радивилівському міському будинку культури. Початок концерту о 19:00.

(За повідомленнями в соцмережі).

Радивилів

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.