Радивилівщина: новини – в кількох рядках

Радивилівська міськрада проводить огляд-конкурс «Великодня феєрія» серед підприємств, установ та організацій об’єднаної територіальної громад з метою створити найкращий святковий дизайн будівель та прилеглих територій. Огляд триває до 25 квітня.

На фасаді Копанівського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» відкрито меморіальну дошку в пам’ять про закатовану більшовицьким режимом патріотку України Зою Іванівну Харчук, яка вчителювала в цьому селі ще за часів Польщі, в другій половині 30-х років. На урочисту церемонію приїхав із Дубна її 80-річний хрещеник, член Національної спілки художників України Павло Тарасюк.  Були присутні й голова Радивилівської районної ради Володимир Кондик, заступник начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту міськради Ігор Киричук та інші представники громадськості. Підсумкове слово мав завідувач школи-філії А.Мельничук. Заупокійний молебень відслужив настоятель храму Матері Божої Казанської села Копані протоієрей Олексій Антонюк (Православна Церква України).

У Радивилівській дитячій школі мистецтв імені Германа Жуковського відбувся творчий звіт учнів та викладачів. Глядацька зала була переповнена. А 9 квітня в цій же школі з концертною програмою виступлять учні Рівненського музичного училища (клас професора Людмили Ковальчук). Початок о 15 годині.

На велику концертну програму хореографічних колективів Радивилова запрошує творча група «Калейдоскоп». Концерт відбудеться 30 квітня, початок о 18 годині (вхід платний).

Котик  Яна Миколаївна, 2003 р.н., з міста Радивилів, – юна талановита футболістка (на фото). Дебютувала у вищій лізі жіночого футболу України в складі команди «Родина». Також вона – напівзахисник дівочої збірної України WU-17/16. Цю інформацію на сторінці нашого міста у Фейсбуці подав Віталій Макотринський.

У Радивилові молоді ентузіасти започаткували  фестиваль ранкової зарядки “Рух заради здоров’я”. Хотілося б, щоб він тривав упродовж весни і літа.

У Радивилівському історичному музеї 15 квітня, в понеділок, відбудеться відкриття модернізованого виставкового залу і персональної мистецької виставки Романа Козлова. Намічена й презентація буклету “Золоті руки майстрів”. Про це в соцмережі повідомила директор музею Олеся Шикало. Початок заходу о 15 годині.

19 травня (неділя) в Радивилові виступить із концертом народний артист України Іван Попович. Будинок культури, 16 година. Квитки продаються.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.