Радивилівщина: Передсвяткові турботи і акції наших краян

У ці передвеликодні дні життя Радивилівської, Крупецької та Козинської територіальних громад було головним чином підпорядковане підготовці до великого християнського свята.

У рамках місячника з благоустрою до загального прибирання територій долучилися жителі багатоквартирних будинків, працівники організацій та установ, приватні підприємці та власники торговельних об’єктів. Обрізували гілки дерев у палісадниках, скверах, садах і парках, прибирали і вивозили на визначені сміттєзвалища все, що захаращувало двори, дороги, створювало безлад у людних місцях, підбілювали бордюри пішохідних доріжок, висаджували квіти на газонах і клумбах, підбілювали стовбури дерев. Зокрема, в центрі Радивилова і Крупця були посаджені троянди. В акціях з озеленення населених пунктів брали участь депутати обласної, Дубенської районної, Радивилівської міської, Крупецької і Козинської сільських рад, керівники підприємств, установ та організацій.

Цьогорічні випускники Підзамчівської школи вирішили на вдячний спогад про себе посадити туї – цілу алею.

Учні Рудня-Почаївського НВК долучилися до акції «Створюємо ліси разом»: висаджено саджанці сосни на 1,7 га – на лісових ділянках в урочищах Онишківщина та Демківщина, здійснено доповнення лісових насаджень сосни на 2,9 га в урочищі Мокре Радивилівського лісгоспу.

Між селами Середнє і Бригадирівка Козинської громади, де завжди стояла грязюка, зроблено щебеневу дорогу, що суттєво поліпшить транспортне сполучення.

Були й інші передсвяткові турботи. Депутати обласної ради від нашого регіону подарували учням Радивилівського загальноосвітнього ліцею №2 імені Павла Стрижака тенісний стіл, а центральній міській бібліотеці – бібліотечку нових книг (більше 130). Дитячий хореографічний колектив «SOUL ART», який діє при Радивилівському міському будинку культури, продемонстрував свою звітну програму під назвою «Подорож у країну танцю», про що ми вже повідомляли.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.