Радивилівщина – попереду в захворюваності на кір

За підсумками 4 місяців 2019 року в Рівненській області зареєстровано 3282 хворих на кір (283,04 випадка на 100 тисяч населення), серед захворілих – 2208 дітей. Кількість хворих перевищила захворюваність за весь 2018 рік, коли було зареєстровано 3002 хворих.

З початку 2019 року госпіталізовано 1314 хворих на кір, з них – 774 дітей. Перебували у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії 11 хворих (4 дорослих та 7 дітей), з них – 3 особи померло (2 дорослих та 1 дитина). Летальні випадки були зареєстровані у Рівненському, Дубровицькому та Березнівському районах.

Кір реєструються у всіх адміністративних територіях області. Найвища захворюваність – у Рівненському, Гощанському та Радивилівському районах.

З початку року в області зареєстровано 92 спалахи кору в організованих дитячих колективах, де постраждало 723 особи.

З початку травня в області за медичною допомогою звернулись 119 хворих на кір, з них – 94 дитини.

«Зареєстрований спалах кору в КЗ «Рівненський обласний спеціалізований будинок дитини», де захворіло 5 вихованців закладу. Усі діти госпіталізовані. Необхідна медична допомога надається в повному обсязі. У 4 дітей перебіг середньої важкості, одна дитина з важким перебігом кору перебуває у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії. Діти не щеплені проти кору за віком», – зазначається в повідомленні «Рівненського лабораторного центру МОЗ України».

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.