Радивилівщина святкувала ювілей Незалежності України

Дощова погода в Радивилові вночі на 24 серпня і вранці не віщувала гарного святкування 30-ї річниці Незалежності Україна. Однак і за таких обставин усе проводилося згідно з планом завдяки небагатьом ентузіастам. Про забіг у вишиванках, танцювальне тренування «Гопачок», квест-екскурсію містом, святковий автопробіг та інші заходи поінформувала в соцмережі з допомогою знімків і відеосюжетів працівниця міськради Наталія Янчин.

Набагато масовішим став післядощовий період, що розпочався приблизно опів на п’яту пополудні. Про цю частину дійства з допомогою світлин розповів у соцмережі журналіст Володимир Ящук.

У цей час відомий співак Роман Скорпіон, запрошений на концертну програму, перевіряв налаштування апаратури, отож пробно заспівав кілька пісень, чим відразу привернув увагу до головної сцени міста. Затим він сфотографувався з кількома шанувальницями його таланту, які попросили про це.

До майданчика, де готувалися ентузіасти спортивних змагань “Козацький гарт”, підійшли й учасники польської делегації з міста Нове, і їхній бурмістр Чеслав Волінскі та ще один представник приїжджих навіть спобували себе в підніманні та перенесенні брусів – кожний вагою 40 кг. У двох видах силових єдиноборств із трьох, які проводилися, переміг одинадцятикласник Владислав Мелих.

Неабияке пожвавлення спостерігалося біля тематичної ярмаркової локації, представленої старостинськими округами Радивилівської територіальної громади. Тут розігрували сценки самодіяльні артисти, виступали танцюристи й співаки.

Затим від приміщення міськради на вулиці Парковій до площі Незалежності вирушила заявлена в програмі “урочиста хода поколінь та історичних постатей”. Колона була багатолюдна, згрупована за роками народження тих, хто прийшли в світ у роки Незалежності України, майже всі крокували у вишиванках. Хлопці несли величезне синьо-жовте полотнище, була й група прапороносців з Державними прапорами України.

Ну, і головними подіями святкування стали привітання міського голови Миколи Карапетяна, бурмістра польського міста Нове Чеслава Волінскі і голови Дубенської районної держадміністрації Всеволода Пекарського, нагородження шанованих людей Радивилівщини та велика концертна програма на честь 30-річчя Незалежності України. Талановиті співаки, танцюристи, музиканти радували своїм колоритним мистецтвом святково налаштованих радивилівців і гостей міста. Завершився концерт виступом співака, композитора та автора відомих пісень Романа Скорпіона з хореографічною групою дівчат.

Знімки зі святкування можна переглянути у «Фейсбуці»

(група «Радивилів – Radyvyliv»

та сторінка «Радивилів: освіта, культура, молодь і спорт»).

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.