Радивилівщина – в «червоній» зоні карантину

26 жовтня Рівненська область переведена в “червону” зону карантину. Зона діятиме на території регіону мінімум три тижні.

У разі поліпшення показників, а саме: підвищення темпів вакцинації, зниження рівня захворювання, зниження рівня госпіталізації – обмеження “червоної” зони можуть бути скасовані.

Громадський транспорт продовжує роботу у звичному режимі за умови дотримання перевезення кількості пасажирів не більш як за кількістю відведених місць.

Канікули для школярів Радивилівщини почалися ще з 23 жовтня. Щодо їх тривалості буде прийнято додаткове рішення. У Радивилівському професійному ліцеї навчання продовжується в дистанційному режимі.

Дитячі садки продовжують свою роботу у звичному режимі за умови наявності COVID-сертифікатів вакцинації у персоналу закладу.

Введення “червоної” зони означає заборону роботи кафе та ресторанів, непродовольчих ринків і магазинів, закладів культури. Також забороняється проведення масових заходів. Уникнути обмежень можна лише за умови, що 100% відвідувачів, а також персоналу закладів чи організаторів заходів повністю вакциновані від коронавірусу.

У п’ятницю, 29 жовтня, в ЦНАПі Радивилівської міської ради з 10 до 12 години буде працювати пункт вакцинації, здійснюватимуть щеплення від COVID-19. Приміщення знаходиться за адресою: Радивилів, вул. Івана Франка, 13. Вакцинуватися у цьому пункті можуть усі охочі. Бережіть своє здоров’я та своїх рідних, ВАКЦИНУЙТЕСЯ!

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.