Радивилівщина: важлива інформація воєнного часу

Попри те, що вчора та сьогодні лунали сигнали повітряної тривоги, ситуація на території Радивилівщини і Дубенщини загалом стабільна й контрольована. Загроз не виявлено. Усі комунальні служби, а також магазини населених пунктів громади, аптеки працюють.

Радивилівська міська влада вимогливо звертається до всіх підприємців не здійснювати безпідставне підвищення цін на продукти харчування та продукти першої необхідності. Інформацію про власників таких торгових точок, які займаються спекуляцією, буде відтепер вміщено на офіційних веб-сторінках громади. Недопустимо завищувати ціни на товари першої необхідності під час війни.

***

В умовах воєнного стану Радивилівська міська рада звертається до фізичних осіб – підприємців, а також усіх жителів територіальної громади, ЯКІ Є ВЛАСНИКАМИ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ!

З метою посилення обороноздатності країни, для потреб захисників України потрібні вантажні та легкові автомобілі для доставки на лінію фронту особового складу, зброї та боєприпасів, матеріальних ресурсів.

В разі готовності підтримати наших захисників транспортом просимо звернутися в Радивилівську міську раду, залишити свої контактні дані та відомості про авто (марка, модель, рік випуску, державний номерний знак) або звертатись за телефоном: 093 760 61 52.

НАГАДУЄМО: ТРАНСПОРТ НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОТРЕБ УКРАЇНСЬКОЇ АРМІЇ!

***

За цей час, відколи Україна протистоїть російській воєнній агресії, волонтерська організація Радивилова «Slava» зібрала не лише тонни благодійного вантажу, але і кошти для закупівлі необхідних засобів військового призначення.

У місті і в кожному селі старостинських округів, релігійних громадах фінансово допомагають – на потреби української армії. За попередніми даними, вдалось зібрати більше 200 тисяч грн. Кошти постійно спрямовуються волонтерами на закупівлю засобів військового призначення. Тепловізори, портативні зарядні пристрої, інші потрібні військовим засоби допомагають завдяки радивилівцям екіпіровувати українське військо. Щира подяка кожному, хто допомагає. Сльози на очах, коли 100-200 грн. дістають із кишень пенсіонери. Можливо, ці люди віддають свої останні заощадження. І це також героїчно.

***

Відповідним розпорядженням Радивилівського міського голови від 1 березня і на увесь період воєнного стану в Україні – в усіх населених пунктах Радивилівської громади заборонено продаж алкогольних напоїв. Алкогольні напої та речовини, вироблені на спиртовій основі, не продаватимуть до скасування воєнного стану по всій Рівненщині. Працівників суб’єктів господарювання попереджено про відповідальність за порушення закону в умовах воєнного часу.

***

Громадян гостро хвилює питання увімкнення вуличного освітлення з 18.00 по 22:00 год. Радивилівська міська рада діє чітко за вказівкою військової адміністрації Збройних Сил України. Тому вуличне освітлення надалі працюватиме до настання комендантської години. Далі активізовується режим світломаскування.

***

Громадянам, які проживають у радивилівських приміських районах, віддалених від комбінату хлібопродуктів та від центральної частини міста, де встановлені системи масового оповіщення, рекомендується використовувати додаток для мобільних пристроїв «Повітряна тривога», який оперативно інформує про початок та закінчення тривоги. Встановити додаток можна за цим посиланням:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ukrainealarm&fbclid=IwAR0DTZRQJkKgdVThOa6KjI250D_qPYnUYNbvGHOjBNBEtgFFFnkexMEXoL4

Спрацьовує синхронно з нашою сиреною. Встановлюємо, вибираємо регіон.

Дубенський район, Звіробій

(«Радивилівська громада»).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.