Радивилівщині дозволять рух маршруток

Радивилівський район стане сьомим з 16 районів області, де відновлять пасажирські перевезення. Про це на брифінгу повідомив заступник голови Рівненської ОДА С.Подолін.

Такий дозвіл від обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій уже отримали Млинівський, Демидівський, Дубенський, Зарічненський, Дубровицький, Корецький райони, де невисокий рівень захворюваності на коронавірус. А завтра, 5 червня, обласна комісія збирається надати дозвіл на відновлення перевезень і Радивилівському району, де теж захворюваність пішла на спад.

Йдеться про відновлення руху транспорту всередині району та між районами з такими ж дозволами, якщо у них спільні кордони.  Але остаточні рішення щодо відновлення руху маршруток приймають органи влади на місцях.

Далі – з сайту Радивилівської РДА:

У зв’язку з покращенням епідемічної ситуації на території Радивилівського району, 5 червня було проведено засідання комісії з питань ТЕБ та надзвичайних ситуацій Радивилівського району і прийнято рішення відновити пасажирські внутрішні перевезення в межах району з 9 червня 2020 року. Але обов’язково з дотриманням рекомендацій МОЗ‼️

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.