Радивилівська громада: Чисте джерело українських пісень

Завершився організований Радивилівським міським будинком культури конкурс «Народна пісня – чисте джерело». З огляду на карантинні вимоги провели його в форматі онлайн.

У міському будинку культури відбулося підбиття підсумків. Ведуча, заслужена працівниця культури України Алла Комар підготувала цікаву розповідь про історію свята Катерини – покровительку  жіночої долі (саме в день цього церковного свята відбувалася урочистість), про народні традиції, пов’язані з ним.

Зважаючи на те, що урочистість співпала ще й з Всесвітнім днем української хустки, усі запрошені з великим задоволенням дотрималися особливого дрес-коду.

Відзнаки найспівучішим представницям Радивилівської громади вручив Ігор Киричук, заступник начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту міськради. Від імені міського голови він висловив усім подяку за мистецьку активність. Сайт громади повідомив, що грамотами міської ради нагороджено Катерину Путяк  з с.Гаїв-Лев’ятинських, тріо у складі Антоніни Прус, Любові Мацюк та Надії Додь з с.Підзамчого, Антоніну Лучкань з Радивилова, дуети у складі Марії Горобець та Ніни Григор’євої з с.Гаїв-Лев’ятинських, Галини Климчук та Марії Попович з Радивилова.

Радивилів, пісенний конкурс

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.