Радивилівська громада на Дубенщині знову в жалобі

Радивилівська громада на Дубенщині знову в жалобі: війна, розв’язана РФ проти України, забрала життя ще одного нашого героя-земляка. Старший солдат Мохотонко Іван Володимирович був учасником АТО, в 2015-2016 роках перебував на передовій у зоні антитерористичної операції. Всім серцем уболівав за Україну, захищаючи від ворожих посягань її суверенітет і територіальну цілісність.

Під час оголошення загальної мобілізації в Україні був призваний до лав ЗСУ. До останнього подиху наш земляк Іван Мохотонко захищав рідну землю від російського вторгнення, мужньо відстоював незалежність та свободу України. Героїчно загинув, назавжди залишивши в пам’ять про себе нашу вдячність за хоробрий спротив російським окупантам.

У загиблого Героя залишились батьки, дружина, двоє неповнолітніх дітей – син та донька. Тіло загиблого військовослужбовця доправили у рідне село. Громада зустрічала свого Героя навколішки, з жалобою та сльозами на очах. Під час руху автоколони, яка перевозила тіло полеглого бійця, зустріти та віддати шану полеглому Герою зібралось чимало жителів міста Радивилова, представники влади територіальної громади.

Уздовж дороги військовослужбовці утворили живий ланцюг. Із державною символікою та молитвою в серці всі схилились на коліна, зустрічаючи земляка, який поліг героїчно за Україну. Прощання із загиблим Іваном МОХОТОНКОМ відбулося в селі Перенятин, де він проживав із батьками та сім’єю. У Свято-Введенському храмі села Башарівка відбулося заупокійне богослужіння, а поховали Героя на кладовищі в селі Перенятин.

Радивилівська міська рада висловлює найглибші співчуття дружині, дітям, батькам, всій родині полеглого Героя. Царство Небесне душі та вічна, світла йому пам’ять від людей. Радивилівщина завжди пам’ятатиме імена своїх хоробрих синів!

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.