Радивилівська громада: З нагоди Дня Соборності України

Як і по всіх українських містах, пам’ятну історичну дату – День Соборності України цьогоріч відзначили в Радивилові з дотриманням умов посиленого карантину – без багатолюдних громадських зібрань, але з традиційним покладанням квітів до пам’ятника борцям за незалежність України.

Хвилиною мовчання представники влади Радивилівської територіальної громади – міський голова Микола Карапетян, його заступники  Віктор Ісюк, Олександр Пастух, – біля могили полеглих захисників УНР віддали символічну данину пам’яті всім, хто жертовно поклали життя за національне визволення, утвердження Української державності.

Соборність держави – це не лише її територіальна цілісність, а також відчуття великої родини, спільного коріння і дружнього плеча. З огляду на це  однією з головних традицій в День Соборності є утворення «живого ланцюга». Найперший такий українці створили 21 січня 1990 року. Тоді «живий ланцюг», у якому взялись за руки  450 тисяч учасників, зв’язав Івано-Франківськ, Львів і Київ. Пройшов і біля Червоноармійська (Радивилова).

Цьогоріч, попри посилені карантинні обмеження, ця традиція у нашій громаді знайшла відображення. Щоправда, як і більшість інших творчих  ініціатив,  у форматі онлайн. Зусиллями педагогів та учнівства закладів загальної середньої освіти Радивилівської територіальної громади вибудувався віртуальний ланцюг єдності.  «Україна – неподільна!» – цей меседж мотивував учнів надсилати свої фото у вишиванках та у форматі онлайн символічно  взятися за руки. (З сайту громади).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.