Радивилівські новини: факт до факту, подія до події

Гастроскопія та колоноскопія в Радивилівській лікарні: медзаклад відтепер використовує в роботі обладнання з високоточної діагностики шлунково-кишкових захворювань. Нову діагностичну систему встановлено на 4-му поверсі лікарняного корпусу, поряд з операційним блоком та відділенням анестезіології й інтенсивної терапії.

Грудень – місяць, наповнений святковими турботами. Живуть ними й учнівські колективи, учасники художньої самодіяльності, готуючись до Андріївських вечорниць, свята Миколая, Новорічно-Різдвяних дійств

12 грудня в Радивилівському міському будинку культури покаже виставу «Безталанна» Івана Карпенка-Карого місцевий народний театр. Режисер – Григорій Комар. Початок вистави о 15 годині, ціна квитка – 50 грн.

А 21 грудня навчальний центр “Ерудит” (Радивилів) з нагоди свята Миколая організовує казку для дітей «Міньйони, хто вкрав мішок?» Під час свята діти зануряться у святкову атмосферу та захопливу історію діснеївських героїв.

У Радивилові на вулиці Кременецькій зрізали аварійні туї. Деревам було понад 40 років, вони втратили естетичний вигляд і, найголовніше, – становили небезпеку для пішоходів та руху транспорту в сильну негоду. Як повідомили у Радивилівській міській раді, проведено рекультивацію ділянки – і вже висаджено понад 30 молодих деревець туї вічнозеленої.

Відбулася зустріч Радивилівського міського голови Миколи Карапетяна з депутатським корпусом Генічеської міської ради на Херсонщині. Вивчався досвід економічного розвитку громад через напрацювання в сфері аграрного бізнесу, а також питання літнього оздоровлення дітей. Радивилівська громада нині перебуває в пошуках інвестора, аби запровадити вирощування овочевих культур. Радивилівська громада має намір укласти угоду про співробітництво з Генічеськом.

У Радивилові відбулося освячення нової церкви УПЦ МП на честь Введення Пресвятої Богородиці. Споруджена біля залізничного переїзду, за 150 метрів від того місця, де до Другої світової війни діяла Свято-Введенська церква (нині там є каплиця; провулок Гагаріна). За 300 метрів розташована церква Різдва Богородиці Православної Церкви України.

Радивилів, малюнок

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.