Радивилівські новини: короткі повідомлення

У лікарні в Радивилові одне з відділень поповнилося функціональними ліжками для лежачих хворих. Це результат благодійної підтримки від німецько-українського товариства “Рейн-некар”.
Як зазначив Федір Стецюк, директор КНП “Радивилівська центральна міська лікарня”, в медзаклад було доставлено 22 ліжка з електроприводом. Їх розподілять у палати терапевтичного відділення лікарні. Разом із ліжками у лікувальний заклад було передано матраци, подушки, покривала – усе від благодійної німецької фундації, яка працює для допомоги в потребах українцям, які постраждали від війни, а також допомоги в потребах українським військовим. Благодійну допомогу, яка поліпшить якість надання медичних послуг жителям громади, було доставлено у співкоординації Радивилівської міської ради та місцевого підприємця, керівника комплексу з виготовлення хлібобулочних виробів “Добра хлібина” Вадима Левценюка.
Міський голова Микола Карапетян особисто подякував усім, хто сприяв доправленню цієї благодійної допомоги, важливої для лікування людей. Зауважив, що міською радою налагоджена результативна співпраця із підприємцями, які у час війни підставили плече підтримки і допомагають в формуванні надійного гуманітарного забезпечення. За словами Вадима Левценюка, німецько-українське товариство “Рейн-некар” вже не вперше передає благодійні вантажі у Радивилівську громаду. Майже від самого початку воєнного вторгнення Росії в Україну фундація поповнює волонтерський центр міста Радивилів для допомоги переселенцям продовольством та засобами індивідуальної гігієни.
***
До Дня Національної поліції України, який, згідно з Указом Президента України, відзначається щорічно 4 липня, в Радивилівському відділенні поліції відбулись урочисті заходи. Голови Радивилівської міської, Крупецької та Козинської сільських територіальних громад нагородили кращих правоохоронців різних підрозділів поліції.
Вручаючи почесні грамоти та цінні подарунки від міської ради, Радивилівський міський голова Микола Карапетян підкреслив: заслуговують на повагу всі поліцейські, які гідно виконують свій громадянський та професійний обов’язок, демонструючи хороші результати у питаннях захисту прав та інтересів громадян. Головний ресурс поліцейського – це довіра громадян, наголосив міський голова.
***
У Радивилові розпочала роботу сучасна поліцейська станція. Це вже друга така в громаді – перша свого часу була відкрита в селі Батьків.
– Відкриття ще однієї поліцейської станції – важливий крок у покращенні безпекового середовища. Це також запорука відкритості та доступності поліцейських послуг для кожного нашого мешканця. Адже поліцейський, який обслуговує дану територію, добре знає людей, розуміє їх потреби і вчасно приходить туди, де потребують його допомоги професійними діями, рішеннями, порадою чи підтримкою, – зазначив під час огляду поліцейської станції в Радивилові очільник територіальної громади Микола Карапетян.
Почесними гостями на відкритті поліцейської станції стали Всеволод ПЕКАРСЬКИЙ, начальник Дубенської районної військової адміністрації, Руслан СТРЕЛЬБІЦЬКИЙ, заступник начальника ГУНП у Рівненській області, Сергій САВРАН, начальник Дубенського райвідділу поліції, Юрій СЕМЕРЕНКО, начальник відділення №2 (м.Радивилів) Дубенського РВП. Радивилівська міська рада активно сприяла створенню цієї поліцейської станції, зокрема, за кошти міського бюджету було проведено належну підготовку приміщення, встановлено оргтехніку, меблі, облаштовано кабінет, підведено системи відеоспостереження.
У новій поліцейській станції міста нестимуть службу із забезпечення громадського порядку на його території два дільничних офіцери поліції – Василь МАРКОВИЧ та Петро ХОДОРЧУК. (За повідомленнями сторінки “Радивилівська громада”).
Радивилів, центр

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.