Радивилівські новини: короткі повідомлення

14 грудня в Радивилові висловлювали слова шани і подяки  всім ліквідаторам аварії на ЧАЕС, які, не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в 30-кілометровій зоні радіаційного лиха, аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії. На алеї Слави, що в міському парку, біля пам’ятного знака героям-ліквідаторам відбулося громадське зібрання та поминальне богослужіння.

Представники влади територіальної громади, райдержадміністрації, районної ради поклали до пам’ятного знака живі квіти. З щирими побажаннями міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди до побратимів-ліквідаторів вже традиційно звернувся голова районної спілки «Чорнобиль» І.Степанюк.

У міській бібліотеці відбулось спілкування членів районної спілки «Чорнобиль» з представниками влади.  Розпорядженням міського голови грамотами, квітами та цінними подарунками з нагоди пам’ятної дати було відзначено учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС –  М.Г.Качурця,  В.М.Тимощука, В.Г.Кундеуса.

>>> У Козинській бібліотеці також відбулася зустріч із ліквідаторами аварії на Чорнобильській атомній електростанції – жителями Козинської ОТГ.

>>> У Козині відбулося відкриття «Резиденції Святого Миколая». На відкриття до діток завітали казкові герої : Сорока-білобока, Зима, Зіроньки, Антипко, Янголи. Діти кружляли в танку під веселі мелодії. Цьогоріч «резиденція» функціонуватиме вдруге. Вперше її відкрили торік. Розміщується вона в приміщенні Козинської центральної бібліотеки. Працюватиме до 19 грудня.

>>> У ці вихідні в Луцьку пройшов всеукраїнський творчий фестиваль. Хореографічний колектив «Калейдоскоп» з Радивилова під керівництвом Яни Гуски здобув «Гран-прі».

>>> Радивилівців, які бажають потрапити на майстер-клас з художнього ткацтва, запрошують 22 грудня (неділя) на 13 годину на зустріч з Іриною Локшук – володаркою обласної премії імені Ганни Леончук за збереження та охорону нематеріальної культурної спадщини. Вона поділиться знаннями та секретами цього ремесла. Деталі можна дізнатися за телефоном 0734692885.

>> Нагадаємо: Радивилівська міська бібліотека запрошує на творчу зустріч з одним із найвідоміших українських письменників: завтра, 17 грудня,  у колишньому кінотеатрі в Радивилові буде спілкуватися з читачами Василь Шкляр, автор широко відомих романів «Залишенець. Чорний ворон», «Троща», «Характерник» та інших. Початок зустрічі – о 14 годині. Рішенням Комітету з Національної премії України ім. Т.Шевченка Василь Шкляр був визнаний лауреатом Шевченківської премії 2011 року, але письменник відмовився її отримати на знак протесту проти перебування на посаді міністра освіти України одіозного українофоба.

Василь Шкляр, Пляшева, Радивилів

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.