Радивилівські новини в короткому викладі

З нагоди 77-ї річниці вигнання гітлерівських загарбників з Радивилівщини і Рівненщини в цілому представники влади Дубенського району, керівники та працівники Радивилівської міської ради, активісти громадських організацій взяли участь 19 березня в покладанні вінків та квітів до пам’ятників на честь подвигу радянських воїнів різних національностей, до братських могил.

На мітингу біля меморіалу Слави на околиці Радивилова своїми думками про вікопомні події березня 1944 року, як поінформував сайт громади, поділилися міський голова Радивилова Микола Карапетян, керівники Дубенського району: голова держадміністрації Всеволод Пекарський, голова райради Віктор Ковальов, голова міськрайонної ветеранської організації Василь Бондар.

***

З нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення відзначили в Радивилівській міській раді тих, від чиєї праці залежить благоустрій та якісне життєзабезпечення міста, хто щодня добросовісно трудиться, аби зробити більш комфортним сьогодення мешканців всієї територіальної громади.

Як поінформував сайт Радивилівської громади, міський голова Микола Карапетян нагородив слюсаря-сантехніка КП «Комунальник» Віктора Сороку, слюсаря-сантехніка водіїв Володимира Кошиля, водіїв Юрія Гусятинського, робітника Віктора Бакаленка, машиністів-кочегарів котельні КП «Радивилів-тепло» Віктора Барабаха, Івана Борейчука, робітників міськради з благоустрою Валентину Тартачну, Василя Якимчука, Ірину Гаєвську, Руслану Мельничук.

До привітання радивилівських комунальників цього дня долучилися голова Дубенської районної ради Віктор Ковальов та голова Дубенської райдержадміністрації Всеволод Пекарський. Керівники району відзначили почесною грамотою тракториста Радивилівського КП «Комунальник» Дмитра Ваца.

***

Щороку навесні в Радивилівському професійному ліцеї проводиться конкурс краси та грації «Міс ліцею”. Цього року за корону боролися 7 учасниць, кожна з яких представляла себе у різних номінаціях.

Як повідомляється на сторінці навчального закладу у «Фейсбуці», всі дівчата продемонстрували високий рівень підготовки, тому жодна з учасниць не залишилась без титулу. Захід був насиченим і цікавим, оскільки на сцені були представлені різні прояви талантів красунь: вони танцювали, співали, декламували вірші, демонстрували інші таланти. Стали окрасою заходу і художні номери, які підготували учасники вокального гуртка. Глядачі мали змогу послухати жарти від команди КВН «Шо не ясно».

Захід відбувся з дотриманням усіх карантинних вимог.

Нагороди розподілилися так:

«Міс ліцею 2021» – Олександра Федьчук (група №12, «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних. Оператор комп’ютерного набору»);

І-а віце-міс – Аліна Пахай (група №13, «Кухар. Кондитер»);

ІІ-а віце-міс – Наталія Клименчук (група №6, «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів»);

“Міс Жіночність” – Ангеліна Олінчук (група №3, «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних. Оператор комп’ютерного набору»);

“Міс Усмішка” – Юлія Окренець (група №23, «Кухар. Кондитер»);

“Міс Талант” – Ірина Дельцова (група №4, «Кухар. Кондитер»);

“Міс Чарівність” – Іванна Бернацька (група №23, «Кухар. Кондитер»).

Захід залишив приємні враження, емоції та світлини на згадку.

***

Радивилівська територіальна громада проводить конкурс «Знай та цінуй своє», тож запропонувала місцевим мешканцям спробувати себе у ролі гіда, тобто здійснити екскурсію найкращими локаціями населених пунктів свого краю.

Бажаючим потрібно обрати одну локацію, яка знаходиться на території Радивилівської громади. Це може бути історична будівля, вулиця, річка, пам’ятник, меморіальна дошка, церква, школа тощо. Слід розповісти про неї на відео. Основне – щоб саме учасник конкурсу був у кадрі і вів розповідь. Тривалість відео до 5-ти хвилин.

Відео слід надіслати на електронну адресу до 25 квітня 2021 року включно. Організатори оберуть трьох переможців та вручать цінні подарунки. Всі відеоролики будуть опубліковані на офіційній сторінці Радивилівської міської ради та сторінці відділу, культури, туризму, молоді та спорту Радивилівської міської ради. Автор відео, яке отримає найбільше уподобань, буде нагороджений спеціальним подарунком.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.