Радивилівські новини: від факту до факту

У суботу, 23 березня, в Радивилів приїде лідер Всеукраїнського об’єднання “Свобода» Олег Тягнибок. Зустріч із ним намічена на 12 годину в центрі дозвілля – кінотеатрі (вул. Почаївська, 44). Звісно, головною темою розмови стануть президентські вибори.

>>24 березня, в неділю, в адміністративному приміщенні Крупецької сільської ради (с.Крупець) відбудеться схід села. Початок о 14 год. На розгляд будуть винесені такі питання: Звіт сільського голови про виконану роботу за 2017 – 2018 роки. Стратегія розвитку Крупецької об’єднаної територіальної громади. Різне. На схід села запрошуються в.о. старост старостинських округів, керівники установ, підприємств,  активісти, представники громадських організацій, жителі громади.

>>Сайт Крупецької ОТГ привітав Трачук Діану, ученицю 6 класу Ситненської гімназії, з перемогою в обласному огляді-конкурсі читців-декламаторів, юних поетів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській». У молодшій віковій категорії в номінації «Юні поети» вона здобула ІІІ місце (вчитель української мови та літератури  Коб’юк Світлана Андріївна).

>>>В актовій залі Козинської сільської ради учасникам АТО з території ОТГ вручено медалі та грамоти згідно з указом Президента України Петра Порошенка. З вітальним словом виступили військовий комісар Радивилівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Василь Мельничук, головний спеціаліст командування цього центру Валентин Атрасевич та Козинський сільський голова Юрій Костюк.

>>Радивилівський професійний ліцей запрошує на «День відкритих дверей», який відбудеться 29 березня з 11 години. Це можливість докладно ознайомитися з навчальним закладом усім тим юнакам та дівчатам, хто на своєму шляху самоутвердження не виключає можливості, а можливо, вже й остаточно зацікавлений навчатися саме тут.

>>Банер у центральній частині Радивилова (бульвар Черняка) з написом «Наш поліцейський Невинний Володимир – наш чемпіон» з чемпіонським і службовим знімками сподобався радивилівцям. Про це свідчать їхні численні «лайки» схвалення під фотоінформацією про це в соціальній мережі Фейсбук.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

  1. Самійло В. сказав:

    Не може викликати довіру політик Тягнибок, який не усвідомлює небезпеки, яка нависла нині над Україною – неспроста Путін стягнув нечуване військо до кордону з Україною. І в цей час відтягувати на свого партійного кандидата К. (однозначно непрохідного) голоси виборців, які могли б бути віддані ефективному головнокомандувачу ЗСУ і діючому Президенту? Ну, знаєте, це не політика, а дріб’язкове, жалюгідне марнославство, яке ставиться вище держави УКРАЇНА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.