Радивилівські новини – з сайту громади

Під оплески особового складу 7-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Радивилова т.в.о. начальника ГУ ДСНС України у Рівненській області, полковник служби цивільного захисту Юрій Корецький вручив почесну відзнаку заступнику начальника 4-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Рівненській області Богдану Гетьману – з нагоди виходу на заслужений відпочинок. Про це поінформував сайт Радивилівської громади.

З 90-річчям привітали довгожительку Радивилова, ветерана педагогічної праці Галину Корніївну Кальчук. Такий ювілей – дуже важлива і значуща подія, адже далеко не кожному судилося зустріти настільки поважний вік. Ювілярку відзначили Почесною грамотою від міського голови Миколи Карапетяна, квітами та цінним подарунком. З теплими словами побажань міцного здоров’я, родинного затишку та благополуччя Галину Корніївну відвідали заступник міського голови Олександр Пастух, голова Радивилівської ветеранської організації Василь Бондар, директор міського центру соціальних служб Тетяна Франко.

Упродовж січня – листопада 2021 року на допомогу українським армійцям платники податків Радивилівщини перерахували до держбюджету 12,1 млн. грн. військового збору. Сплачені на розвиток та модернізацію української армії кошти на 26,2 відсотка, або на 2,5 млн. грн., перевищують суму військового збору, перераховану впродовж такого ж періоду минулого року. Згідно з діючим законодавством платниками військового збору є фізичні особи-резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і за її межами, фізичні особи-нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти.

Спецтехніку місцевим працівникам служби з ліквідації надзвичайних ситуацій вручили на урочистому шикуванні. До важливої події долучились керівники територіальної громади: Радивилівський міський голова Микола Карапетян, його заступник Олександр Пастух. Ознайомились, як працюватиметься бійцям пожежно-рятувального підрозділу з новим аварійно-рятувальним автомобілем. З цієї нагоди в Радивилові побували т.в.о. начальника ГУ ДСНС України у Рівненській області Юрій Корецький, начальник Дубенського районного управління ГУ ДСНС у Рівненській області Михайло Домарацький, голова Дубенської райдержадміністрації Всеволод Пекарський. Радивилівським надзвичайникам висловили подяку за мужність і відвагу, за вміння приймати відповідальні рішення і готовність прийти на допомогу, ризикуючи життям.

У Радивилівському історичному музеї (вул. Кременецька, 24) 13 грудня з 16 години проведуть етновечірку «Андріївські вечорниці». На сторінці музею в соцмережі міститься заклик: “Друзі, традиційно чекаємо на всіх, хто хочуть переміститися в атмосферу етнічної культури. Будемо раді за гостинці. Ну і, звичайно, дотримуємося карантинних обмежень”.

Радивилів, центр

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.