Радивилівські новини: за фактом – факт

Міністерство розвитку громад та територій України спільно з Товариством дослідників України та за підтримки Організації з безпеки й співробітництва в Європі створили Атлас адміністративно-територіального устрою. Матеріал опублікували у мережі.

На сторінках можна розглянути карту з нещодавно запровадженим районним поділом та переліком об’єднаних територіальних громад.

Кожній з областей присвятили по дві сторінки Атласу. Так, інформація про Рівненщину розміщена на 36-37 сторінках (4 райони, 64 територіальні громади).

У Дубенському районі тепер буде 418 населених пунктів з населенням 170,4 тисячі чоловік. З них у Дубні проживають 37,5 тис. чол. Площа Дубенського району – 3,29 тис. квадратних кілометра. Серед 19 територіальних громад є і «радивилівські»: Радивилівська міська, Козинська і Крупецька сільські.

***

У Радивилівській громаді для вчителів провели святковий захід у міському будинку культури. Підкреслювалося, що цей добрий і радісний день – День вчителя особливий, адже з нагоди свята ми згадуємо і вітаємо тих, хто впродовж доброго десятка років практично щодня присутній у нашому житті нарівні з батьками. І нехай у нас іноді бувають незгоди з вчителями, нехай часом нам вистачає сміливості сперечатися з ними до хрипоти, та в дитячому і підлітковому віці вчителі для нас – взірці, ми їх всі щиро любимо і поважаємо, бажаємо їм добра і щастя, благополуччя і терпіння, міцного здоров’я і міцних нервів. Вчительська наука – це наріжний камінь нашого пізнання світу, все життя ми пам’ятаємо тих, хто зумів відкрити для нас чарівний світ науки, добра, людяності.

Відбулося нагородження великої групи вчителів. А затим учасникам свята свою концертну програму запропонував відомий співак, заслужений артист України Володимир Вермінський.

***

Відбувся 1 етап конкурсу патріотичної пісні «Поліська січ», у якому взяли участь учні Радивилівського професійного ліцею: члени вокального гуртка «Звуки музики», гурт « Обрій» (пісня «Козаче»), дует у складі Олінчук Ангеліни та Костюк Олени (пісня «Білі лебеді»), тріо у складі Ковальчук Дарини, Мандзюк Сузанни, Задорожної Ані (пісня «Нам потрібне мирне небо»), тріо у складі Нечипорук Вікторії, Охринець Юлії та Замілацької Олени (пісня «Повертайся, солдате»). Прозвучали також пісні «Соколи» у виконанні Клименчук Наталії та «Над землею тумани» у виконанні Велісейко Яни.

***

У Радивилові двоє людей отруїлись грибами.  29-річній Олена та 49-річній Валентині знадобилась медична допомога. Нині вони перебувають у реанімаційному відділенні Радивилівської районної лікарні. Стан обох ­–  середньої тяжкості.

***

Пожежа сталася близько пів на першу ночі. У селі Сестрятин горів дерев’яний житловий будинок.  Вогонь вдалося загасити близько пів на четверту ранку.На місці пожежі рятувальники знайшли тіло 57-річного господаря. Полум’я знищило покриття, перекриття та меблі будинку.Нині фахівці з’ясовують причини виникнення пожежі.

***

Нещодавно учні Довгалівська ЗОШ І – ІІІ ступенів Крупецької сільської ради взяли участь у змаганнях на кубок селища Млинова з кіокушин карате у складі команди спортклубу «Добривода» (керівник Рудольф Гільдерман). У наших юних спортсменів такі почесні місця: Попович Тетяна, Свіщевська Таїсія, Сеньчук Христина  – 1 місце, Свіщевська Анастасія, Сеньчук Анастасія – 2 місце.

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.