Радивилівські події на рубежі весни і літа

У ці дні в загальноосвітніх навчальних закладах колишнього Радивилівського району відбуваються свята останнього дзвінка, з урахуванням вимог карантинної безпеки. Зі своїми школами дитинства і юності прощаються випускники, яким незабаром випаде обирати в дорослому житті кожному свою стежину.

До Дня міста Радивилова, яке відзначається 29 травня, працівники комунальної служби потурбувалися про впорядкування квітників на центральній площі, благоустрій місць відпочинку. У ці дні в місті працюватимуть дитячі атракціони, що їх уже встановлюють заїжджі організатори розваг. У соцмережі опублікована велика добірка знімків зі старими видами Радивилова.

Підприємство «Агро-Експрес-Сервіс» запрошує в село Башарівка Радивилівської громади на свято «Моя земля, моя сім’я, моя родина – це все моя велична Україна». Свято відбудеться 1 червня, у вівторок, з 19 години на сільському стадіоні. Передбачений підвіз пайовиків підприємства та мешканців громади. У концерті запланований виступ відомого українського співака Романа Скорпіона.

З нагоди Дня захисту дітей 1 червня проведе творчий звіт Радивилівський міський будинок школяра. У програмі: виставка творчих робіт вихованців, фотозона, концерт дитячих колективів, родинна квест-програма, творчі майстерні під відкритим небом, розважальний ігродром тощо. Почнуться заходи об 11 годині в міському парку відпочинку імені Тараса Шевченка.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.