Радивилівські реалії: хуліганство слід присікати

З метою запобігання заїзду транспорту на пішохідні зони, в парки, сквери, на бульвари та інші території загального користування було прийнято рік тому виконавчим комітетом Радивилівської міської ради рішення про встановлення обмежувальних елементів благоустрою на шести міських локаціях.

Зокрема, в’їзд автомобілям обмежили на меморіалі Слави, пішохідному бульварі Т. Черняка,  на додаткових під’їздах на центральну площу Незалежності та в пішохідну зону вулиці М. Четвертного. Перекрито рух для транспорту також на в’їзді у міський парк з вулиць П. Козланюка, Паркової та Кременецької. З огляду на те, що в парку встановлено сучасний ігровий майданчик, спортивне поле із штучним покриттям, турніки для занять стріт-воркаутом, а з минулої осені збудовано ще і популярний серед підлітків скейт-майданчик, ця місцевість щодня доволі багатолюдна.

Однак, за повідомленням спеціаліста з благоустрою міськради Миколи Грановського, металева конструкція, яка обмежує в’їзд автотранспорту в парк, систематично потерпає від невідомих вандалів. Шлагбаум пошкодили вже вшосте. Під гарячу руку хуліганів потрапили і кілька паркових лавок.

Міськрада нагадує: такі дії класифікуються як адміністративне правопорушення, за яке, згідно з законодавством,  передбачені штраф у розмірі 20 неоподаткованих мінімумів громадян або громадські роботи – терміном від 30 до 40 годин. Жителів міста просять повідомити в міськраду інформацію, яка б допомогла притягнути хуліганів до відповідальності.

(За публікацією сайту Радивилівської громади).

Радивилів, центр

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.