Радивилівські вісті наприкінці 2020 року

У Радивилові на свято Миколая засвітяться вогні новорічної ялинки. За інформацією відділу освіти, культури, молоді та спорту Радивилівської міської ради, урочисте відкриття святкової ялинки відбудеться 19 грудня о 16:30.

Як відомо, в останні роки в Радивилові головною ялинкою новорічно-різдвяних днів ставала одна з тих, яка росте на краю центрального майдану Незалежності. І ось тепер вирішили знову встановити ялину, привезену з лісу, адже така красуня здатна неабияк поліпшити настрій не тільки дітворі. А в період нашої карантинної пригніченоcті це ще й як важливо!

***

Серед зимових свят виділяється день Андрія Первозваного, або, як ще називають його в народі, – день Калити. Цьогоріч Андріївські вечорниці в Радивилівському ліцеї №2 імені Павла Стрижака видались незвичайними, адже з огляду на карантин дійство відбувалось без глядачів.

Одинадцятикласники створили чудове свято із веселими забавами, ворожіннями, душевними розмовами та смачними варениками. Але головним стало те, що знову вдалось поринути у ту атмосферу свята, яка не підвладна плину часу та зміні поколінь. Чи наступові пандемії. (За повідомленням Ярослави Сови в соцмережі).

***

Новорічні свята наближаються з кожним днем, тому саме час подумати про святкові прикраси для ялинки. Зазвичай все це можна придбати в магазині, прилавки яких «ломляться» від сувенірів і прикрас, призначених для новорічного декору.

Але ж ялинкові іграшки можна змайструвати своїми руками! А ще цей процес – дуже цікавий для дітей. Прикраса, зроблена своїми руками, не тільки дарує приємне і цікаве проведення часу, але і допомагає створити в будинку святкову атмосферу з потрібним настроєм. Тож Радивилівська міська бібліотека запросила дітей 17 грудня на безкоштовний майстер-клас «Новорічна кулька» в читальному залі бібліотеки.

Цей тиждень ознаменований серією цікавих передноворічних майстер-класів у Радивилові. Не тільки діти, а й дорослі могли відвідувати пізнавальні заняття, де навчали власноруч виготовляти елементи новорічного декору – з мінімумом затрат. Зокрема, про те, як створити неординарні новорічні листівки у форматі 3D, провели безкоштовний тематичний майстер-клас викладачі художнього відділу Радивилівської дитячої школи мистецтв імені Германа Жуковського.

***

З нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у Радивилові, як і повсюдно, відбулися традиційні  заходи за участю представників влади територіальної громади, працівників місцевого самоврядування та держслужбовців, працівників відділення національної поліції України, громадськості, духовенства:

У покладанні квітів до пам’ятного знака ліквідаторам чорнобильської аварії взяли участь у міському парку імені Т.Шевченка голова Радивилівської райдержадміністрації, депутат Дубенської райради Всеволод Пекарський, заступник міського голови Радивилова Олександр Пастух, голова Радивилівського об’єднання «Союз Чорнобиль України» Іван Степанюк. Поминальну панахиду звершив  настоятель церкви св. Олександра Невського о. В’ячеслав.

Іван Степанюк висловив щире співчуття родинам, які передчасно втратили рідних через гірке відлуння Чорнобиля. Він також згадав вдячним словом усіх побратимів-ліквідаторів, які зробили все, щоб мінімізувати наслідки однієї з наймасштабніших в історії людства техногенних катастроф. На сьогодні на Радивилівщині проживають 77 ліквідаторів її наслідків. На жаль, 30 ліквідаторів передчасно пішли з життя…

Радивилів, квітень

 

 

 

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.