Радивилівський народний аматорський театр: прем’єра

Сьогодні в Радивилівському міському будинку культури була показана вистава “Безталанна” Івана Карпенка-Карого у талановитій постановці багаторічного керівника театру, режисера-постановника Григорія Комара.

Актори народного аматорського театру, люди різні за професією, але об’єднані любов’ю до театрального мистецтва, зіграли складну психологічну драму. Цей твір класика потрапив до списку ста найкращих творів української літератури за версією ПЕН-клубу.

У центрі оповіді – любовний трикутник: Варка – Гнат – Софія. Їхні непрості взаємини становлять головну сюжетну лінію драми.

Загальновідомо, що вистава – як живий організм. Велике значення має підбір акторів та їх взаємодія на сцені. З огляду на те, як уже з перших хвилин глядачі перейнялися настроєм сюжетної лінії, з якою увагою і напруженням стежили за розвитком подій та як вдячно аплодували по закінченні п’єси, режисеру вдалося зібрати на одній сцені справжнє сузір’я місцевих талантів та поповнити репертуар театру новою перлиною. Виконавці як головних, так і епізодичних ролей чудово передали основні інтонації драми, чим, безперечно, зуміли зачепити душу глядача.

До слова, ще в жовтні із п’єсою “Безталанна” радивилівські актори успішно відкривали обласний фестиваль «Палітра театральної осені – 2021», що проходив у м.Острозі. Однак через суворі обмеження червоного рівня карантинних заходів, які були запроваджені в регіоні під час третьої хвилі епідемії коронавірусу, вийти з прем’єрою вистави в своєму місті Радивилові народний аматорський театр будинку культури зумів лише тепер, під завісу року. Наталія ЯНЧИН.
Радивилів, театр

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.