Радивилівський притулок для бездомних псів

На Радивилівщині пенсіонерка близько 10 років утримує бездомних собак. Про це розповіли в сюжеті ТРК «Броди».

«Спершу було троє, п’ятеро, десятеро – і так щоразу більше. Потім почали підкидати», – розповіла власниця притулку Світлана Кіт. Зараз у неї – 48 чотирилапих. Притулок утримує за власні кошти та пожертви волонтерів. Каже, місцеві, хто знають про її притулок, постійно підкидають тварин:

«У мішках підвозять, залишають посеред дороги. Я вже й казала, що не братиму нових тварин, але не можу. Серце щемить».

У кожного чотирилапого є своє ім’я: Рижик, Рябенький, Амір, Носик, Жабка, Лис.

«Мені головне, щоби вони мали, де жити. Коли холодно, я стелю стару ковдру, і вони там сплять. Шкода, коли тваринки на дворі зимують», – поділилася Світлана Кіт. Раніше жінка просила допомоги з бюджету сільської ради, але обіцяного так і не надали. Були також пропозиції створити на базі домашнього притулку комунальний, однак це не підходить власниці.

Щоб прогодувати таку кількість собак, Світлана щомісяця витрачає одну пенсію. Некондиційні хлібобулочні вироби надає Радивилівський хлібокомбінат, а відходи м’яса – м’ясний магазин. До Радивилова жінка йде шість кілометрів і разом із чоловіком везе велосипедом по кілька сумок хліба.

Бродівські зоозахисники регулярно збирають кошти на потреби пані Світлани: планують закупити холодильник, буди, техніку для приготування їжі.

«Безпритульні тварини не повинні блукати вулицями, не повинні і свійські тварини бездомно блукати вулицею, бо потім їхнє потомство викидають під будинки людей», – зауважила волонтерка.

Віддавати тваринок Світлана Кіт не хоче, каже, вони для неї вже як рідні.

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.