Радивилівським пожежникам – від польських партнерів

Суттєвий подарунок нашим вогнеборцям зробили представники польської ґміни Нове, які перебували у Радивилівській територіальній громаді з кількаденним візитом.

У травні 2018 року Радивилівська міська рада підписала партнерську угоду з польською громадою Нове. Основними напрямами співпраці є розвиток цивільного захисту населення, обмін досвідом та підтримка функціонування пожежних команд. У форматі цього співробітництва міській раді вдалось поповнити автопарк Радивилівської пожежно-рятувальної частини двома спецавтомобілями, а також певним спорядженням та обладнанням для оперативних дій під час рятувальних операцій. У рамках цього українсько-польського співробітництва представники Радивилівської пожежної частини також мали змогу побувати в Польщі, ознайомитися з особливостями організації роботи польських колег, їх матеріально-технічним забезпеченням та підходами до виконання оперативних завдань.

Черговий приїзд польської делегації у Радивилів відбувся якраз у дні відзначення найбільших національних свят – Дня Державного Прапора та ювілейного 30-річчя Незалежності України. Програма візиту включала, зокрема, відвідини пожежно-рятувальної частини, яка обслуговує Радивилівську територіальну громаду.

Про всі реалії функціонування підрозділу польським партнерами розповів Радивилівський міський голова Микола Карапетян. За підсумками огляду представники іноземної делегації у складі бурмістра ґміни Нове Чеслава Волінскі, його заступника Збігнєва Лорковскі, представників пожежної команди ґміни – Джеґоша Матусяка, Ярослава Штейнборна, Лукаша Гроналевскі, Бартоша Штейнборна вручили радивилівським пожежниками спеціалізоване обладнання для подальшого ефективного виконання оперативних завдань.

– Матеріально-технічний арсенал нашої рятувальної частини поповнився універсальним засобом для рятувальних операцій, який містить надувні борти та надувну платформу. Це так звані «надувні сани» для порятунку людей на тонкій кризі. Їх призначення – допомагати людині, яка опинилась під кригою, – зазначив підполковник служби цивільного захисту України, заступник начальника 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Рівненській області Богдан Гетьман. І додав: у холодній воді людина може пробути до 3-4 хвилин, а далі починається переохолодження. Тож бажано встигнути допомогти потерпілому за цей час.

До того ж, від польських колег-пожежників рятувальники міста Радивилова отримали спеціалізовану установку, завдяки якій зможуть оперативно здійснювати спецоперації з порятунку потерпілих, які потрапили у колодязі, глибокі урвища тощо. Все це дуже необхідне у повсякденній роботі бійців частини, бо допомагає ефективно використати дорогоцінні хвилини в надзвичайній ситуації, від яких, найчастіше, залежить людське життя.

(З сайту Радивилівської громади).

Радивилів, служба порятунку

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.