Радивилівці мають досвід, щоб ним ділитися

У рамках проєкту «Креативні маршрути успіхів громадами Рівненщини» заплановані творчі поїздки для навчання менеджерів культури. За умовами проєкту відбуватиметься навчання в форматі творчих студій, креативних воркшопів, знайомства з митцями та новими індустріями. Тож, аби перейняти досвід, учасники проєкту відвідали Радивилівську ОТГ, заклади освіти і культури і представили звіт про це на хостингу Ютуб.

Своїми думками поділився викладач дитячої школи мистецтв Андрій Сірко, зокрема, йдеться про досвід діяльності чотирьох викладацьких і дев’яти учнівських колективів школи. Завідувач художнього відділення Агата Капуста висловила міркування, як слід краще виявляти творчі обдарування дітей.

У Радивилівській бібліотеці Наталія Залужна розмірковувала про нинішні особливості залучення молоді до читання книг, про можливості комп’ютерного залу, про різноманітні освітньо-виховні заходи, які проводяться в бібліотеці.

В радивилівській етнорезиденції «Ладомирія» керівник Центру дослідження і відродження Волині кандидат історичних наук Володимир Дзьобак, ткалі Наталія Пуха і Мар’яна Олійник ознайомили з напрацюваннями колективу, повідали про унікальні знахідки старовинного одягу, взуття, святкових елементів вбрання, відтворення їх зразків сучасними технологічними засобами, а головне – вмілими руками наполегливих ткаль і майстринь. У планах – створення музею старовинного одягу, в якому передбачають виставити не менше 170 костюмів. А є ще для експонування інші етнографічні цікавинки: взуття, верхній одяг, прикраси. Про радивилівську етнорезиденцію «Ладомирія» розповів у відеосюжеті телеканал «Сфера-ТВ».

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.