Радивилівці перемогли в конкурсі проєктів ОТГ

25 проєктів розвитку територіальних громад  отримають співфінансування з обласного бюджету на загальну суму 2,9 млн. грн. Таке рішення прийняла Конкурсна рада з проведення щорічного обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад.

Цьогоріч на конкурс було подано 75 проєктів. Однак відібрано було лише ті, які відповідали всім вимогам конкурсу. Тож у 2020 році переможцями, зокрема, стали й проєкти з Радивилівщини:

Проєкти співробітництва громад

Створення багатофункціональних зон розвитку для дітей з особливими освітніми потребами у Радивилівському інклюзивно-ресурсному центрі ( Радивилівська ОТГ, Крупецька ОТГ, Козинська ОТГ, Бугаївська, Сестрятинська, Теслугівська Рідківська, Хотинська сільські ради Радивилівського району) –  199,962 тис. грн.;

Організація ефективної системи надання соціальних послуг населенню

Придбання швейного та перукарського обладнання для надання соціальних послуг для населення Центром з надання соціальних послуг Крупецької сільської ради (Крупецька ОТГ, Радивилівський район) – 60 тис. грн.;

Автоматизація та диспетчеризація водозабору м.Радивилів (Радивилівська ОТГ) – 60 тис. грн.;

Розвиток підприємництва

Стимулювання розвитку малого і середнього бізнесу у сфері сироваріння на території Рівненської області (Козинська ОТГ, Радивилівський район) – 150 тис. грн.

Радивилів

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.