Радивилівці позмагалися на Дністрі

Радивилівські любителі активного відпочинку Ігор Левчук, Дмитро Чупін, Владислав Римарчук, Сергій Валецький і Роман Береза в цю неділю взяли участь у мультиперегонах з багатоборства на річці Дністер в Івано-Франківській та Тернопільській областях. Наявні класи змагань: sup, класика, бізони.

Представники Радивилова змагалися в одному з них – це так звана класика, що включає в себе веслування на каное (16 км), біг пересічною місцевістю (7 км), плавання через Дністер (100 м), велокантрійна дистанція (21 км).

Старт та фініш були у кемпі «Білий Бізон», що розташований у селі Лука Івано-Франківської області. Сплав здійснювався до села Губин Тернопільської області. Бігова ділянка пролягала від с.Губин через с.Возилів до с.Петрів. Велодистанція йшла через села Петрів, Ісаків, Підвербці, через с.Незвисько до села Лука. Найкраще з наших виступив Ігор Левчук – він виборов друге місце, хоча мав усі шанси зберегти лідерство (наприкінці збився з маршруту і мусив повернутися на дистанцію).

Кількість учасників обмежується можливістю надати плавзасоби організатором змагань, через те й участь у змаганнях платна, – розповів Ігор Левчук. – У класиці чоловіків було 18, жінок – 11. Нагордження відбувалося від організаторів змагань – це адміністрація кемпу «Білий Бізон» та меценат, який цьогоріч долучився і надав грошові сертифікати призерам перегонів.

Наш кор.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.