Регіональний День поля – знову в Крупці

У селі Крупець Радивилівського району, на базі місцевої відомої в Україні агрокорпорації «Крупець», 8 червня відбувся черговий День поля за участю сільськогосподарських керівників та спеціалістів з ряду господарських формувань і підприємств Рівненської, Львівської та інших областей, а також спеціалістів ряду компаній, які пропонують товари та послуги сільськогосподарського призначення. Були представники й окремих господарств Радивилівщини. Про попередній такий захід наше Інтернет-видання розповідало в червні 2015 року.

Традиційно організатором семінару стала дирекція відомої компанії BASF по західному регіону України. BASF – назва німецького хімічного концерну, який, зокрема, виготовляє і широкий спектр засобів агрохімічного захисту рослин. Ці засоби знайшли широке застосування на українських ланах.

Ось і генеральний директор агрокорпорації «Крупець» Володимир Варфалюк розповів учасникам семінару про плідну співпрацю з цією компанією, і це сприяє неухильному підвищенню культури землеробства, нарощуванню врожайності культур, зростанню прибутків від рільничої галузі. Кошти, затрачені на придбання нових засобів агрохімічного захисту рослин, як і планомірна робота з насінництвом, окуповують себе сповна.

Під час огляду посівів та ознайомлення гостей з інноваційними системами захисту рослин пояснення давали представники компанії BASF у західному регіоні України Олександр В’юнник, Олександр Андрощук, Олена Мохель.

Багато корисних видань про свої напрацювання і пропозиції для сільгоспвиробників вручили представники насіннєвих компаній «Монсанто», «КВС – Україна», «Штрубе», «Заатбау», а також виробники міндобрив і стимуляторів росту рослин «Агротехносоюз», «Адоб» та ін. Вони ж спілкувалися з зацікавленими сільгоспвиробничниками, доповнювали інформацію на дослідних ділянках.

На фото внизу: учасники Дня поля – представники Радивилівщини (зліва направо)  директор львівського відділення компанії «УДЦ – Райз» Віталій Креселюк, головний агроном СФГ «Славіом» Богдан Римар, начальник сільськогосподарського відділу Радивилівської райдержадміністрації Любов Черевко, керівник СФГ «Сяйво» (с.Підзамче) Петро Лисак, керівник СФГ «Мрія» (с.Ситне) Дмитро Ліщук, спеціаліст відділу сільського господарства РДА Віра Кузьмич, торговий представник компанії «КВС – Україна» Віктор Черевко і приватний підприємець з Радивилова Петро Ралець.

Фоторепортаж Володимира Ящука.

den_polja-1 den_polja-4 den_polja-3den_polja-5 den_polja-6den_polja-2den_polja-

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.