“Регіональний прорив року”: Етнопарк “Ладомирія”

У конкурсі “Ukraine Tourism Awards 2021”, який завершується в ці дні, є спеціальна номінація “Регіональний прорив року” від Державного агентства розвитку туризму України.

До участі запрошені всі регіони України (ОДА та громадські організації), які в 2021 році реалізували проєкти, спрямовані на розвиток туристичного потенціалу своєї області або зробили промо свого регіону/туристичного об’єкта.

Серед запрошених учасників конкурсу – Етнопарк «Ладомирія» (Рівненщина, м.Радивилів), історико-культурний етнічний простір, на базі якого відроджуються і постають у нових форматах українські традиційні ремесла, вміння, артефакти минулого. На сьогодні тут працюють: музей під відкритим небом, ткацька майстерня, виставкові зали, розвивається еко-рослинництво, працюють акваферма та ферма грибів. Саме тут відроджено легендарний серпанок, створено нові українські етнобренди.

Підсумки будуть підбиті через 4 дні. У фінал потрапили 23 структури. Уже сама участь у конкурсі, а тим паче – перемога в ньому дасть більшу впізнаванність етнопарку на всеукраїнському рівні, збільшить цікавість туристичних фірм.

Триває голосування, до нього закликаємо всіх наших радивилівців долучитися на сторінці конкурсу:

https://ukraineawards.com.ua/nominations/region?fbclid=IwAR2zuEMBWuLpHwUVUvGI9JKYE5Esn8xEhmoFKa34IIyTvbRyxFgty9nuemE

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.