Ремонтують повітряно-струменевим методом

Проїжджу частину вулиць Радивилова ремонтують повітряно-струменевим методом. Працює спецтехніка.

Ця технологія вже кілька десятків років успішно використовується в Європі, а віднедавна почала застосовуватися і в Україні. Основні її переваги – швидко, недорого і ефективно.

Згідно із характеристиками технічного огляду доріг після осінньо-зимової експлуатації, для проведення ямкового ремонту було визначено перелік доріг комунальної власності: вулиці Тиха, М.Четвертного, О.Волковенка, Гвардійська, Піскова, Шкільна, Паркова, Олександра Невського, І.Франка, Проста, М.Грушевського, Садова, О.Пушкіна, І.Мазепи, Панаса Мирного, М.Маркелова, Кременецька.

Як зазначили в Радивилівській міській раді, дорожній ремонт уже на завершальному етапі. Щойно впорядкують асфальтовані шляхи, розпочнуть грейдерування вулиць із твердим та щебеневим покриттям. Повітряно-струменевий метод ремонту серед усіх інших найбільш екологічний та ефективний для ліквідації вибоїн, тріщин, незначних просадок, проломів на асфальтованому покритті. Технологія відповідає всім європейським і українським нормам і є значно дешевшою (приблизно на 20%), ніж традиційний ямковий ремонт доріг. Наталія Янчин. (Зі сторінки у Фейсбуці).

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.