Рибоохоронний рейд у Радивилівському районі

За повідомленням Рівненської рибоохоронної дільниці, під час проведення рибоохоронного рейду в Радивилівському районі рейдовою групою було зафіксовано ряд порушень природоохоронного законодавства. Так, того дня на березі водойми поблизу села Козин Радивилівського району о 20:30 було виявлено двох громадян, які здійснювали вилов водних біоресурсів за допомогою підсвічування у темний час доби з дерев’яного човна колючим знаряддям лову риби – острогою. Це було  4 листопада 2015 року.

рибне браконьєрствоНа цій же водоймі о 21 годині було затримано ще одного громадянина, який також застосовував підсвітку та колюче знаряддя лову – острогу для вилову риби. Також о 21:30 було затримано ще двох громадян, які здійснювали подібне правопорушення. Рибу горе-рибалки не спіймали. Проте своїми діями вищевказані громадяни порушили ст. 27, ст.52-1, ст.63 ЗУ «Про тваринний світ» та п.3.14 Правил любительського і спортивного рибальства, відповідальність за що передбачено ч.4 ст.85 КУпАП.

Адмінматеріали направлені до Радивилівського районного суду для притягнення винних осіб до відповідальності. Про це повідомили у прес-службі Рівнерибоохорони.

Тарас Грушівський

кореспондент

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.