Рівненські письменники – на Форумі видавців

Завершився цьогорічний Форум видавців у Львові. Це найбільший український книжковий ярмарок та один з наймасовіших заходів подібного типу в Східній Європі, проходив він у Львівському палаці мистецтв з 15 до 18 вересня. У важливій культурно-мистецькій події взяли участь і письменники Рівненщини Алла Рогашко, Микола Тимчак, Галина Гнатюк, Антон Мельник, Ніла Диб’як та інші.

Львів, на Форумі видавців«Побувала на Форумі видавців у Львові, – написала на своїй сторінці у Фейсбулі поетеса з Рівного Ніла Диб’як. – Відчуття особливі – наче перебуваєш у “живому” музеї, а навколо, в Палаці Мистецтв, на сонячних міських вулицях – лише видавці, автори і персонажі творів. Вразила кількість представлених книжок, добротно виданих, художньо оформлених – українська книжка не поступається європейській. Серед письменників багато молоді з цікавими ідеями – симптоматично. Серед велелюддя чимало маститих – сув’язь поколінь. А скільки заходів: майстер-класів, автограф-сесій, презентацій, зустрічей тощо! Порадувало, що презентація нашого збірника новел та оповідань “Позапростір” теж була цікавою, з виступами авторів, критичними коментарями і морально-філософськими запитаннями від присутніх. Рекомендую для читання тим, хто любить “лякалки”, містику, детективні історії».

Як розповіла кореспондентові Радивилів.info поетеса з Радивилова Галина Гнатюк, і в неї були цікаві зустрічі з колегами по перу, з читачами. Мала двогодинне спілкування з Шевченківським лауреатом Павлом Гірником. Обмінювалася думками з Іваном Драчем, Степаном Пушиком та іншими відомими письменниками.

Фото зі сторінки Галини Гнатюк у Фейсбуці.

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.