Рівненські телевізійники знімали в Радивилові телепередачу

Олексій Бухало, Олеся Шикало, Радивилів

За останні роки Рівненське телебачення досить часто проявляє інтерес до Радивилова, тут знімалися передачі про відродження древніх традицій ткацтва і “волинський серпанок», а також історичні розповіді циклу «Так було…», які готує журналіст Олексій Бухало. У п’ятницю, 3 квітня, рівненські телевізійники завітали в Радивилів у черговий раз: Олексій Бухало знімав передачу про першого власника Радивилова Миколу Радзивілла Чорного, 450 літ від часу смерті якого сповнюється цього року, про містечко Радивилів другої половини ХYІ століття і пізніше.

До участі в розмові були запрошені директор Радивилівського історичного музею Олеся Шикало, працівник музею Олена Перець, автор краєзнавчих книг про Радивилів Володимир Ящук, краєзнавець і поет Євген Гудима.

У циклі передач «Так було…» Рівненське телебачення у 2013 році показало сюжет про Радивилівську (Радзивилівську) митницю, знятий у Радивилові. Про факти з історії міста тоді розповідали Олексій Бухало, Володимир Ящук, Олеся Шикало, Олена Перець і Аліна Дузінська. А в серпні 2014 року, напередодні відзначення 450-річчя Радивилова, в тому ж циклі передач «Так було…» йшла розповідь про радивилівського мецената Мойсея Гінсбурга і єврейську громаду Радивилова.

Пропонуємо вашій увазі посилання на попередні відеосюжети:

 

 

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

  1. Квітень 11, 2015

    […] “Середньовічне кохання та місто Радивилів”, яку тиждень тому знімав у Радивилові рівненський журналіс… Оскільки того дня (3 квітня) падав сніг, він використав […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.