Роковини світлої пам’яті

14 вересня назавжди увійшло чорним днем календаря для працівників Радивилівської районної державної адміністрації. Ось уже рік неможливо повірити в жахливу реальність того, що сталося… Неможливо оговтатися…

Немає більше з нами

ОРИЩИНОЇ ЛЮДМИЛИ МИКОЛАЇВНИ, заступника голови районної державної адміністрації, керівника, людини, сповненої життєвої енергії та сил. Без неї не проводився жоден захід у районі, вона курирувала питання гуманітарної та соціальної сфер, була не лише відповідальним та зразковим працівником, а й прекрасною мамою, яка віддавала усю себе вихованню дочки Лізи, ніжною і турботливою дочкою для своїх батьків.

Немає більше з нами

МИРОНЧУК ВАЛЕНТИНИ МИКОЛАЇВНИ, начальника відділу бухгалтерського обліку та фінан­сового контролю апарату районної державної адміністрації, яка зросла як професіонал і фахівець, була доброю, відкритою, постійно розви­валася як спеціаліст, хотіла і любила працювати. Справ­жня опора для своїх рідних, надійна подруга та товаришка.

Немає поряд з тими, кому був дорогий,

ПРОКАЗЮКА АНАТОЛІЯ КОСТЯНТИНОВИЧА, водія легкового автомобіля відділу освіти районної державної адміністрації, хорошого сім’яна, люблячого чоловіка, батька, дідуся, порядної людини, яка ніколи і нікому не відмовила у допомозі.

Ніякі слова не зможуть висловити біль втрати рідним та близьким покійних, але нехай втіхою для них будуть наші добрі та сердечні спогади про цих щирих, світлих, життєлюбних людей, слова вдячності від тих, кому вони допомогли у житті, на роботі, підтримали у скрутні повсякденні хвилини.

Вони пішли від нас молодими і квітучими, повними життєвих планів і задумів, але усі їх справи залишаться з нами як спогад про них.

Спочивайте спокійно. Лебединим пухом хай буде Вам земля, а душам – вічний спокій і Царство Небесне.

(Районна газета «Прапор перемоги», м.Радивилів, №35, 2017 р.).

Радивилів, похорон

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.