Роман Василюк – лауреат премії в галузі хірургії Рівненської обласної ради

Рішенням комітету із присудження премії імені Євгена Борового від 9 червня 2011 року №8 за високий професіоналізм, ефективне впровадження новітніх методик лікування та оперативного втручання, високопрофесійне проведення операцій різного рівня складності, вміння чітко діяти та приймати оптимальні рішення в екстремальних ситуаціях і активну громадську позицію визначено лауреатом премії імені Євгена Борового в галузі хірургії за результатами роботи в 2010 році Романа Ярославовича Василюка, завідувача хірургічним відділенням Радивилівської районної лікарні, депутата Радивилівської районної ради.

Присудження премії імені видатного земляка Євгена Борового, встановленої Рівненською обласною радою, проводиться з 2005 року.

Роман Ярославович – одна з найбільш поважаних, шанованих людей у районі і серед когорти знаних хірургів Рівненщини. Він 1963 року народження, закінчив Івано-Франківський медичний інститут у 1986 році. З 1987 року тру­дова діяльність Романа Василюка пов’язана з Ра­ди­ви­лівським районом, центральною райлікарнею, в якій спочатку працював лікарем-хірургом, а з 1997 року завідує хірургічним відділенням.

За час роботи лікарем оволодів сучасними методами діагностики і лікування по всіх розділах хірургії. Високий професіонал, ефективно впроваджує новітні методики лікування та оперативного втручання, високопрофесійно проводить операції різної складності, вміє чітко діяти в екст­ремальних ситуаціях, своєю майстерністю продовжує життя людей, використовує всі засоби, щоб врятувати життя хворого, незважаючи ні на які обставини.


Анатолій Тимошейко, керуючий справами районної ради.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.