Розмалювали в школі всі закутки…

Той, хто вважає, що влітку шкільне життя завмирає на довгий час, – глибоко помиляється. Адже в ці спекотні дні, коли галаслива дітвора відпочиває на канікулах, приміщення школи  ремонтується і готується  до нового навчального року.

Цьогоріч у Радивилівському НВК «Школа №2 – ліцей» ім. П.Г.Стрижака з ініціативи молодшого вчительського покоління було вирішено деякі не вельми привабливі закутки школи  розмалювати  настінним живописом,  – своєрідним тематичним графіті. До роботи активно узялися вчителі школи Мальвіна Голота, В’ячеслав Ширикало, Ірина Бречко, Радиилів, школа-ліцейНаталя Дмитрук і я, а допомагали нам учні п’ятого, шостого та десятого класів. Результатом кропіткої творчої праці наших ентузіастів  стали оновлені два навчальних кабінети, прикрашені малюнками стіни поблизу ще двох кабінетів,  а також  повністю оформлена ігрова кімната, що служить міні-спортзалом для учнів початкової ланки.

Віриться, що  маленьким господарям  школи такі  зміни в її  інтер’єрі припадуть до смаку.  Тішить також і те, що наші юні живописці – учні, завершуючи той чи інший настінний розпис, жваво  висували нові ідеї  та планували наступні спільні творчі проекти.

Галина Варава, вчителька. (З пошти Радивилів.info).

Радиилів, школа-ліцейРадиилів, школа-ліцей Радиилів, школа-ліцей Радиилів, школа-ліцей

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.