Розминку для сільських школярів проводять чемпіони

спорт, чемпіони, Дубно, Млинів, РадивилівЧерговий тур обласного спортивно-масового заходу «Розминка від чемпіона», що триває зараз на Рівненщині, пройшов у шести загальноосвітніх закладах Дубенського району та міста Дубно.

Основне навантаження у цьому турі «Розминки» взяли на себе веслувальники. Думається, це – цілком закономірно, адже веслування є однією зі спортивних візитівок Дубенщини. Тож, продовжувати спортивні традиції краю учнів дубенських шкіл № 1, № 3 та №7 закликали чемпіон України та Європи з веслування на байдарках і каное Віктор Недашковський і чемпіон України Богдан Кучмей.

Досвідчені спортсмени розповіли дітям багато цікавого про цей вид спорту, особливості тренувань, свою участь у різноманітних змаганнях. Вони всіляко намагалися передати їм романтику водних перегонів, зазначаючи, що для того, щоб відчути її по справжньому, потрібно виявити неабияку наполегливість. Адже веслування – спорт, справді, сильних, гармонійно розвинених людей. Проте, зусилля, затрачені на оволодіння ним, сторицею компенсується задоволенням від стрімкого лету по водяній поверхні.

Повчальною видалася зустріч з веслувальниками й для школярів села Молодаво Дубенського району. Тут компанію Віктору Недашковському склав чемпіон України з веслування на байдарках і каное серед спортсменів з порушеннями опорно-рухового апарату Микола Синюк. Для цього чоловіка, який втратив ногу, веслування стало можливістю самореалізації та повноцінного утвердження у спорті. Тож, діти отримали урок справжньої наполегливості, мужності і стійкості.

Успішно дебютувала у «Розминці від чемпіона» майстер спорту України з софтболу, володарка Кубка України, призерка чемпіонату України Альона Мякота. Двадцятилітня студентка зуміла викликати непідробний інтерес до ще досить незвичного для наших теренів виду спорту у школярів сіл Привільне та Рачин Дубенського району. Вона цікаво розповіла учням про специфіку софтболу, основні правила цієї гри, свою участь у змаганнях.

Спортсменка зазначила, що гра стала вагомою частиною її життя, розвинула дисциплінованість, самоорганізованість, наполегливість, відповідальність, вміння працювати у команді та інші якості, що допомагають не лише у спорті, а й у житті загалом.

Малеча і старшокласники – а у спортзалах в обох селах збиралася, практично, вся школа – з цікавістю роздивлялися і приміряли спорядження софтболістки і засипали її запитаннями. А під час розминки старанно намагалися повторити за нею спортивні елементи. Всі діти могли досхочу покидати і половити з допомогою спеціального спорядження софтбольного м’яча. Потім вони навперебій брали у спортсменки автографи та фотографувалися з нею.

Наступний тур «Розминки від чемпіона» пройде в освітніх закладах Млинівського району, повідомляє телеканал Рівне-1. А от чи завітають чемпіони в Радивилів і Радивилівський район, наразі не відомо. Будемо надіятися.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.