«Розминка від чемпіона» в селі Михайлівці

Черговий тур спортивно-масового заходу «Розминка від чемпіона» пройшов у Крупецькій територіальній громаді Дубенського району. До учнів філії «Михайлівська ЗОШ І-ІІ ступенів  Крупецької ЗОШ І-ІІІ ступенів» завітала представниця команди «Західний вогонь», чемпіонка України, майстер спорту України з софтболу Діана Вашай.

В ході зустрічі зі школярами спортсменка поділилася своїми досягненнями у спорті, розповіла про софтбол (різновид бейсболу, проте тут грають м’ячем, більшим та значно м’якшим за бейсбольний). У цьому виді бейсболу свої правила: подавання м’яча таке, що знижує швидкість у польоті, а сама гра триває сім інінгів замість дев’яти у бейсболі.

Учні школи підготували малюнки на спортивну тематику. Автори кращих робіт отримали в подарунок щоденники від Відділення НОК України в Рівненській області, яке є партнером заходу.

А ще школярі мали можливість продемонструвати свої знання щодо різних видів спорту в «Олімпійській вікторині», яку провели організатори разом зі спортсменкою.

Після цього чемпіонка провела для дітей розминку, яку всі виконували дуже старанно. Закінчивши розминатися, школярі отримали майстер-клас. Кожен мав змогу чимдуж вдарити м’яч битою, а інші накладали на долоню бейсбольну «ловушку» та намагалися впіймати його.

Завершився захід фотографуванням на згадку. Після фотосесії дітлахи брали у Діани Вашай автографи, робили з нею індивідуальні фото.

Організатори заходу, скориставшись можливістю, нагородили навчальний заклад за друге місце в обласному конкурсі «Олімпійський куточок». Школа отримала кубок, диплом та призи.

Розминка від чемпіона

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.