Розпочнеться ремонт важливого автошляху

Дорожнє покриття автошляху від Радивилова на Почаїв, а саме найбільш зруйнованої його ділянки, що бере початок  від залізничного переїзду Радивилова до межі з Тернопільською областю, пролягаючи через села Батьків, Башарівка, Перенятин, Підзамче, відновлюватимуть фахівці ПрАТ «Хмельницьке ШБУ №56».

Цьогоріч, у квітні, Радивилівська міська рада профінансувала виготовлення відповідної проєктної документації, яка отримала погодження та підтвердження у Державному агентстві автомобільних доріг України. Відтак, на початок ремонтних робіт автошляху державного значення Н-02/М-06/ Кременець – Біла Церква – Ржищів – Канів – Софіївка (на ділянці км 4+402 – км 20+798) із державного бюджету було виділено 146, 2 млн. грн. Загальна вартість проєкту складає понад 200 млн. грн. Повністю об’єкт має бути завершений у наступному, 2021-му році.

Як повідомили  у міській раді, з тендерними пропозиціями здійснення послуг на ремонт зазначеного автошляху в процесі відкритих торгів виступили три учасники – ПрАТ «Хмельницьке ШБУ №56», ТОВ «СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО- НІМЕЦЬКЕ  ПІДПРИЄМСТВО «Автострада», ТОВ «ТЕХНО-БУД-ЦЕНТР». Найбільш прийнятні умови, за підсумками аукціону, надійшли від Хмельницького шляхобудівельного управління.

Представники сторони за договором підрядного виконання робіт  уже побували з візитом у Радивилівській міській раді. В ході зустрічі з головою територіальної громади М.Карапетяном були узгоджені основні робочі та організаційні моменти першого за довгий час масштабного ремонту однієї з головних автомобільних артерій Радивилівської ОТГ.

Як зауважили у міській раді, відрізок цього шляху, що пролягає через Радивилівську ОТГ, вже не один рік є болючою проблемою жителів саме сільських населених пунктів, бо став практично не придатним для проїзду. Сумний вирок дорозі має конкретних авторів – це сталося з провини  недобросовісних перевізників сільгосппродукції, які грубо порушували вимоги габаритних перевезень, допускали потік перевантажених фур, асфальтоване покриття жахливо деформувалося. В окремих місцях глибина вибоїн сягнула пів метра!

За довгий час одна із найбільш злободенних проблем Радивилівської громади, нарешті, отримує позитивний розв’язок: на розбиту дорогу таки звернули увагу в найвищих управлінських кабінетах. Вже цієї осені стартує перший етап ремонтних робіт аварійного автошляху. (З сайту ОТГ).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.