Розважалися діти в день свого свята. БАГАТО ФОТО

1 червня ­– День захисту дітей, отож і в Радивилові для них підготували різноманітні розважальні заходи. У міському парку імені Т.Шевченка проводилися ігри, розваги, змагання на призи, про які подбало підприємство «Радивилівмолоко» (очолює депутат обласної ради Анатолій Грисюк). Усіх дітей частували молочними коктейлями, у складі яких було і морозиво та банани.

dity-2016Затим учасників свята запросили на дитячий конкурс естрадної пісні «Юна зірка» в районний будинок культури. У творчому змаганні взяли участь 23 учасники сільських установ району. В категорії “Діти до 11 років” 1 місце журі віддало Анні Парійчук з с.Сестрятина, 2 місце – Христині Філіпчук з с.Дружби, 3 місце – Оксані Кошельник з с.Баранного. У категорії “Діти від 12 до 17 років” І місце здобула Вікторія Курсик з с.Козина, ІІ місце – Юлія Савчук з с.Дубинів, ІІІ місце – Мирослава Дузінська з с.Крупця. “Гран-прі” присудили Маркові Галичу з с.Опарипсів, який зворушливо виконав пісню “Я не хочу гратись у війну” (слова:  С.Галябарда, музика:  О.Злотник). Переможців фестивалю-конкурсу нагородили грамотами і призами, а всіх присутніх дітей пригощали морозивом.

Після цього в програмі був дитячий костюмований парад «метеликів».

Почався захід флешмобом. У ньому взяли участь діти різного віку – всі були в яскравих костюмах, що додавало ефектності танцю. Прозвучали привітання з нагоди свята від представників влади – голови Радивилівської РДА Олега Ващука, голови районної ради Володимира Кондика і заступника міського голови Радивилова Віктора Ісюка. Вони й  нагороджували переможців олімпіад та конкурсів – дітей не лише з Радивилова, а й з усього Радивилівського району.

У концерті виступали танцювальні та вокальні колективи будинку школяра та міського центру дозвілля.

Біля сцени була розгорунта виставка фотографій про дітей. Перед сценою діяв мінігурток з виготовлення паперових метеликів у техніці оригамі. Викладачі будинку школяра навчали всіх, хто забажають. До слова, метелики були темою свята, і всіх діток, хто прийшли на концерт у відповідних костюмах, нагороджували подарунками. А переможцями цього конкурсу стали Жолондієвська Софія (1 місце), Тацій Вероніка, Басараба Анастасія (2 м), Лисенко Вікторія, Литвин Валерія, Мацюк Соломія (3 м).

Щоправда, темою свята стали і парасольки, оскільки майже одразу після початку концерту почав накрапати дощик, але це ніяк не завадило всім охочим побачити веселі й колоритні номери талановитих діток нашого міста й району.

Фотознімки про деякі фрагменти свята дивитися тут

(фото Наталії МЕЛИХ):

http://photo.i.ua/user/8110511/473346/?p=0&r=467179

Учасників конкурсу “Юна зірка” фотографував для Радивилів.info

Володимир ЯЩУК:

http://photo.i.ua/user/8031682/473384/?p=0&r=9438542

Марк Галич. Радивилів, Опарипси

Володар “Гран прі” конкурсу Марк ГАЛИЧ.

 

Наталя Мелих

кореспондент

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.