Сайт Радивилівської об’єднаної громади

В Інтернет-мережі з’явився сайт новоствореної Радивилівської об’єднаної територіальної громади Рівненської області. На сайті є такі головні розділи: «Офіційні документи», «Корисні посилання», «Історична довідка», «Керівництво», «Регіляторна діяльність», «Депутати», «Публічна інформація», «Запобігання корупції», «Державні закупівля», «Містобудівна документація», «Новини», «Фотогалерея», «Карка громади». Власне кажучи, започаткували цей інформаційний вісник ще в Радивилівській міськраді старого формату, однак тепер він набуває нового значення і має шанс здобути більш широку читацьку аудиторію за рахунок громад сіл чотирьох колишніх сільрад, які разом з міською і створили об’єднану громаду.

radyvyliv_vydyvo-6Хочеться побажати сайту оперативності у висвітленні всіх подій, якими живуть місто Радивилів і села, в обговоренні проблем, які потребують уваги депутатського корпусу, та й усіх радивилівців – жителів територіальної громади. Це має посприяти утвердженню демократичних засад її існування і життєдіяльності.

Матеріали сайту можна переглядати однією з 7-ми мов (із зрозумілими вадами комп’ютерного перекладу тексту), щоправда, при перемиканні на іншу мову повернутися назад до української треба ще вміти, знайшовши вгорі сторінки малопомітну кнопку «Показати оригінал». Є можливість виводити на екран тексти збільшеними шрифтами – для зручності читання.

Адреса сайту: http://radyvylivrada.gov.ua

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

  1. axab сказав:

    В Україні з’явився посібник «Сільське питне водопостачання – від ідеї до реалізації», розроблений україно-швейцарським проектом DESPRO в рамках проведення реформи з децентралізації влади:

    http://agropolit.com/blog/65-abetka-dlya-obyednanih-gromad

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.