Правила

Шановні читачі нашого Інтернет-видання! Ваші замітки про події, що відбулися чи відбудуться, статті про цікавих людей, нововиявлені факти з минулого Радивилівщини теж можуть бути опубліковані в «Радивилів.info». Надсилайте їх на адресу:

radyvylivinfo@gmail.com


 Правила нашого сайту

Ми приходимо на цей сайт зі своїми стійкими переконаннями – політичними, релігійними, зі своїми моральними принципами. І, мабуть, далеко не завжди в оцінюванні того чи іншого факту наші погляди збігаються. Так само й публікації сайту можуть і повинні викликати різні, часом діаметрально протилежні оцінки. Це для українського багатоманітного суспільства – цілком нормальне явище. Отож після кожної статті чи замітки є змога висловити своє схвалення чи незгоду, свої зауваження і пропозиції.

І нехай не насторожують слова про те, що допис буде опубліковано для загального ознайомлення лише після адмінперевірки. Ця перевірка – не цензура, а лише бажання ні в якому разі не допускати на сторінки сайту нецензурні слова, наклепи, образливі висловлювання щодо конкретних людей, не підкріплені фактами. Видання «Радивилів.info», подобається це комусь чи ні, відповідно до законодавства не може публікувати відомості, які, на погляд нашої редакції, не відповідають дійсності, принижують честь і гідність громадян і організацій, порушують права і законні інтереси людей. Ми також проти відгуків, які не стосуються Радивилова і району, бо для цього існують інші Інтернет-ресурси. Але аргументована критика на адресу наших штатних авторів буде опублікована, критики ми не боїмося.

До речі, мусимо нагадати нашим читачам, що за законом ніхто не має права зобов’язати видання опублікувати відхилений твір, лист, інший матеріал або повідомлення (якщо тільки, певна річ, не йде мова про судове рішення).

Разом з тим ми маємо на меті регулярно використовувати листи читачів – не тільки відгуки після заміток, а й надіслані на адресу видання статті та замітки, фотознімки. При цьому іноді лист, адресований «Радивилів.info», можливо, доведеться використати у повідомленнях журналістів Інтернет-видання, це не заборонено законом, при цьому ми не змінюватимемо думку, зміст листа і не використовуватимемо його на шкоду дописувачеві. Ще важливий момент: законодавство визначає, що засіб масової інформації не зобов’язаний відповідати на листи, репліки, критичні зауваження читачів. Ми їх просто будемо брати до відома, тобто повсякчас враховуватимемо.

Наш банер

baner_radinfo_88_31

код банера


 

<a href=”http://www.radyvyliv.info” target=”_blank” title=”Радивилів .info”>
<img src=”http://www.radyvyliv.info/wp-content/uploads/2014/09/baner_radinfo_88_31.jpg” border=”0″ width=”88″ height=”31″ alt=”Новини Радивилова. Інформаційне Інтернет видання міста Радивилів Рівненської області. Дізнавайся про останні новини та події міста і Радивилівського району”></a>


ПРАВИЛА ПЕРЕДРУКУ МАТЕРІАЛІВ ІЗ РАДИВИЛІВ.INFO:

Не можна без погодження з автором чи редактором видання вносити в текст зміни та виправлення.

Не можна публікувати тексти і фотознімки без вказання їх автора і без посилання на Радивилів.info, причому посилання повинно бути діючим.